Pusiausvyros tyrimas


Biologiniai psichikos pagrindai neurofiziologija ir sensorinės sistemos. Pusiausvyros tyrimas. Literatūros apžvaga. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo priemonės. Pusiausvyros išlaikymo rezultatai Tiriamasis stovi ant vienos kojos. Rezultatų aptarimas. Tiriamojo būsenos skirtumai I ir II dalyje būtu tokie. Pagal šių dviejų darbo dalių rezultatus galime spresti kad. Tiriamojo būsenos skirtumai II ir III dalyse būtu tokie. Literatūros sąrašas.

Du autoriai . Juodžbalienė, Mutskus(2006 ) teigė : Norint išlaikyti kūno padėties stabilumą ir garantuoti reikiama kūno segmentine orentacija , paremtas graučių raumenų ir nervų sistemos saveika.

Vienas autoriaus knyga: Kaffemanas .R. (2002) teigė Regėjimas vienas svarbiausių jutimų , teikiančio daugiausia informacijos apie aplinką. Regėjimu žmogus orientuojasi erdvėje, vertina nuotolį, kontroliuoja ir reguliuoja savo judesius“

Du autoriai .Arsenio Fraile Ovejero,Marcello Negri.‘‘Šviesa “(1998 ) teigė: pusiausvyros sensorinė sistema ne tik įgalina suvokti kūno padėtį, bet ir refleksiškai išlaikytį pusiausvyrą”

Tiriamojo būsenos skirtumai I ir II dalyje būtu tokie:

Pirmoje dalyje stovėti nebuvo sunku tik po tam tikro laiko, tiriamajam kojos pradėjo skaudėti, pusiausvyrą išlaikyti nebuvo sunku. Antroje dalyje pusiausvyra išlaikyti buvo sunku,galva sukosi tiriamasis svirduliavo. Skirtumai būsenos pagrindiniai buvo, kad užmerkus akis pusiausvyra išlaikyti buvo sunkiau negu atsimerkus.

  • Biologija Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (586 žodžiai)
  • Simona
  • Pusiausvyros tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pusiausvyros tyrimas. (2015 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pusiausvyros-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 17:03
×