Putinas altorių šešėly interpretacija


Altoriu sesely santrauka. Altoriu sesely rasinys. Putinas altoriu sesely analize. Altoriu sesely analize. Vincas mykolaitis putinas altorių šešėly interpretacija. Putinas altoriu sesely santrauka. Vincas mykolaitis putinas altorių šešėly santrauka. Altoriu sesely konspektas. Putinas altoriu sesely rasinys. Rasinys altoriu sesely.

Ištraukos iš “altorių šešėly” interpretacija.

Vincas mykolaitis – putinas, gimęs 1893 metais, o miręs 1967 metais, buvo lyrikas, prozininkas, dramaturgas, literatūros profesorius. Jo kūryba įvairių žanrų, apima ilgą laikotarpį. Ją būtų galima analizuoti pagal žanrus: lyrika, proza, drama, kritika. Jo kūrybą taip pat galima suskirstyti į du epicentrus. Pirmajam epicentrui būdingi gamtos elementai, jausmingumas, lyrinis herojus, kuris siekia laisvės. Būtent į pirmąjį epicentrą ir įeina romanas “altorių šešėly”.

Ši ištrauka paimta iš vinco mykolaičio – putino romano “altorių šešėly”. Pavadinime tarsi supriešintos dvi spalvos: altorius – balta, šviesi, o šešėlis – pilka, tamsi. Perskaičius vien pavadinimą galima suprasti, kad romane aprašomi įvykiai vyko bažnyčioje, arba bus labai glaudžiai su ja susiję. Tačiau perskaičius visą romaną suprantama, kad jame aprašomas jauno kunigo gyvenimas. Bet aprašomas gyvenimas yra ne išorinis, kurį mato aplinkiniai, o vidinis, kurį mato ir išgyvena tik pagrindinis romano herojus.

Nagrinėjama ištrauka yra paimta iš psichologinio romano. Šiame romane nuosekliai skverbiamasi į pagrindinio veikėjo mintis, išgyvenimus jausmus, savijautą. Įvykių romane ne daug, o ir juos lemia vidiniai konfliktai. Ištraukoje aprašoma liudo vasario sumaištis saloje, jo dvejonės.

Apie erdvę šioje ištraukoje nieko neužsimenama. Laikas šioje ištraukoje tiksliai nenustatytas. Tačiau pasakotojas yra visažinis, jis žino, kas bus po kurio laiko, todėl laikas jo pasakojime kinta iš dabarties į ateitį.

  • Lietuvių kalba Interpretacija
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (680 žodžiai)
  • Laurynas
  • Putinas altorių šešėly interpretacija
    10 - 1 balsai (-ų)
Putinas altorių šešėly interpretacija. (2012 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/putinas-altoriu-sesely-interpretacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 13:01
×