Racionalių maršrutų sudarymas


Įvadas. Įmonės charakteristika (tipas, transporto priemonių klasifikavimas,). Technologinio proceso projektavimo struktūra įmonėje. Racionalių maršrutų sudarymas. Tarptautiniai krovinių vežimo ypatumai. Krovinių vežimo standartai. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Įmonė krovinius perveža specializuotais automobiliais. Autovežį sudaro vilkikas ir speciali priekaba ar puspriekabė. Įmonės parką sudaro 5 vilkikai, EURO 4, EURO 5 standartus atitinkančių autovežių. DAF , du Renault, du Volvo, markės vilkikai su „Shmitz“, „Kogel“, „Krone“ puspriekabėmis. Visi bendrovės eksploatuojami autovežiai turi nuolatinį mobilųjį ryšį, GPS navigacines sistemas bei siųstuvus, suteikiančius galimybę nuolatos stebėti įmonės transporto priemonių buvimo vietą. Įmonėje naudojami tik standartinės puspriekabės trys 93 m3 ir dvi 87m3 puspriekabės.

Krovinių pervežimas - sudėtingas procesas, reikalaujantis specifinių žinių ir specialios technikos. Vežant krovinius yra labai svarbu, kad jie gavėją pasiektų be pažeidimų. Todėl įmonė ypatingą dėmesį skiria viso transportavimo proceso kokybei užtikrinti. Operatyvūs, lankstūs sprendimai leidžia pasiekti nepriekaištingų rezultatų. Įmonės vadybininkai, kurie atsakingi už krovinius ieško jų Trans.eu ir panasaus tipo puslapuose taip pat skambindami į gamyklas ir terminalus taresi dėl krovinio, kurį galėtu pervežti. Gave krovinį pasirašo vežimų sutartį CMR ir kitus reikiamus dokumentus. Veliau įmonė gautą krovinio numeri perduoda vairuotojui su dokumentais, kuris nuvykęs į pasikrovimo vietą pasikrauna. Taip pat įmonė nusiunčia gamyklos, terminalo ar aikštelės administracijai autovežio ir priekabos valstybinius numerius, kad nekiltų nesklandumų. Vietoje užpildo dokumentus, kad krovinys yra paimtas uždedamas antspaudas ar parašas iš gamyklos, terminalo, aikštelės ar privataus asmens. Galimos kelios pakrovimo vietos, nes dažnai pasitaiko kad krovinys buna dalinis, kurį sudaro vos keli automobiliai, todėl įmonė siekdama uždirbti paima ir papildomų krovinių pakeliui.

  • Microsoft Word 1614 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1218 žodžiai)
  • Universitetas
  • M
  • Racionalių maršrutų sudarymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Racionalių maršrutų sudarymas. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/racionaliu-marsrutu-sudarymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 09:54
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo