Radiacinės avarijos ir jų padariniai


Radiacinių avarijų klasifikavimas. Taip pat avarijas atominėse elektrinėse galima suskirstyti į dvi grupes. Černobylio ir tokaimuros atominėje elektrinėje įvykusios avarijos bei jų sukeltos pasekmės. Šios katastrofos pagrindinės priežastys buvo. Černobylio atominės elektrinės sprogimo sukeltos pasekmės. Tokaimuros atominės elektrinės avarija, bei jos pasekmės. Apsisaugojimo nuo radiacinės avarijos būdai. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Radiacinės avarijos ir jų padariniai darbą tikrino: s.karosienė.

Straipsnio objektas – radiacinės avarijos ir jų sukeltos pasekmės. Straipsnio tikslas – aptarti radiacinių avarijų rūšis bei jų sukeltus padarinius. Straipsnio uždaviniai: Išanalizuoti radiacinių avarijų klasifikaciją. Apžvelgti Černobylio ir Tokaimuros atominėje elektrinėje įvykusias avarijas bei jų sukeltas pasekmes. Aptarti, kokias priemones reikia naudoti, esant radiacinės avarijos pavojui.

Taip pat avarijas atominėse elektrinėse galima suskirstyti į dvi grupes:.

Černobylio ir tokaimuros atominėje elektrinėje įvykusios avarijos bei jų sukeltos pasekmės.

Neteisingai ir nepakankamai parengtas elektros eksperimentas; žema jėgainės ministerijos operatorių bei vadovybės ir elektrifikacijos branduolinio saugumo kultūra; nepakankamas grafitinio-uraninio reaktoriaus RBMK-1000 saugumas; personalo klaidos.

Apsaugomieji gyventojų veiksniai nuo radiacijos yra skirstomi į: Skubius gyventojų apsaugomuosius veiksnius; Ilgalaikius apsaugomuosius veiksnius.

1. Radiacinės avarijos klasifikuojamos į išankstinę parengtį, vietinę avariją, bendrąją avariją. Taip pat avarijos atominėse elektrinėse yra skirstomos ir į dvi grupes, tai yra į projektines ir neprojektines avarijas.

  • MS PowerPoint 4722 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (455 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Radiacinės avarijos ir jų padariniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Radiacinės avarijos ir jų padariniai. (2018 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/radiacines-avarijos-ir-ju-padariniai.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 22:28
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo