Radijo modemai ir bevielė įranga internetui


Modemas internetui. Modemai internetui. Modemas referatas. Interneto radijo modemas. Radio modemas lt. Modemai referatas. Radijo interneto iranga. Bevieliu radijo inteneto iranga. Kartotuvu privalumai. Radio rysio modemai.

Bevielis "internetas". Vieno is bevielio ryšio teikėjų prisijungimo prie interneto bendra schema. Technologijos. Kabliukai. Technologijos savybės. Dažnių sklaida. Dsss ir fhss. Fhss tipo privalumai lyginant su dsss. Bevielio ryšio teikėjai. Geležis. Trūkumai.

Įsigyti skirtinę liniją labai sunku ir priešingu atveju - jei vartotojas įsikūręs atokiame ar kabelinės infrastruktūros atžvilgiu sunkiai prieinamame regione. Potencialūs ipt klientai gali labai ilgai laukti, kol iki jų bus nutiesti variniai arba optiniai kabeliai. Kažin ar verta dėl to kaltinti Lietuvos telekomą - bet kuri pelno siekianti kompanija skaičiuoja, ar apsimokės investicijos.

Daugelis įsitikinę, kad radijo kanalais gaunamos interneto paslaugos yra daug kartų pigesnės nei, sakykim, naudojantis laidiniu internetu. Jei jums yra svarbus pastovus duomenų perdavimo greitis - tai gali būti tiesa, tačiau tai labai priklauso nuo jūsų keliamų reikalavimų interneto paslaugoms (reikalingo minimalaus pralaidumo, naudojimosi per mėnesį valandų kiekio,. ). Bevielių kanalų privalumai labiausiai pasireiškia tada, kai jums (jūsų firmai) reikia .

Interneto patalpose, kur išvis nėra jokios telefono linijos (o ją įrengti sunku, ypatingai brangu, ar išvis neįmanoma).

Interneto gana nemažą  valandų skaičių (2-3) per dieną, o telefono linija tik viena, ir negalima jos tiek laiko užimti mointerneto kasdien daug valandų per dieną ir su geru pralaidumu į užsienį, kurio adsl paslauga užtikrinti nesugeba.

Kai reikalingas kokybiškas internetas laikinose patalpose, kurias jums bet kada gali tekti pakeisti į kažkokias kitas . Nors Lietuva ir nėra priešakinėse telekomunikacijų rinkos pozicijose, bendrosios rinkos tendencijos su tam tikromis išlygomis tinka ir mums. Deja, lig šiol mūsų vartotojams tenka rinktis ne bevielių tinklų technologijas, o skirtingus tos pačios technologijos gaminių tiekėjus. Didžiausias karas bevielių vietinių tinklų rinkoje vyksta tarp produktų, naudojančių praplėstojo spektro (spread spectrum - ss) technologiją. Tai suprantama, kadangi bene svarbiausias ss pranašumas ir Lietuvoje, ir kitose šalyse - nelicenzijuojamų 400-2 483 ghz dažnių ruožų naudojimas. Įranga turi būti sertifikuota Lietuvoje, griežtai apribota bendroji spinduliavimo galia eirp (t. Siųstuvo galia plius abeje, čia slypi vienas iš kabliukų , ant kurio kartais užkimba nepatyrę bevieliu ryšiu besidomintys vartotojai. Reklamos sumetimais įrangos gamintojai dažnai nurodo iš koto verčiančius parametrus, ypač veikimo nuotolį, neminėdami atitinkamo eirp ar kartotuvų skaičiaus. Tikra tiesa - ss gaminiai gali dirbti mbps sparta, pvz. , 40 ar net 70 km atstumu. Viena smulkmena: gamintojas pamiršta paminėti, jog įrangą bandė kur nors teksaso platumose, kur sbevielių ryšių technologijų gamintojai siūlo platų technologijų pasirinkimą.

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2010 m.
  • 8 puslapiai (1599 žodžiai)
  • Ubaldas
  • Radijo modemai ir bevielė įranga internetui
    10 - 3 balsai (-ų)
Radijo modemai ir bevielė įranga internetui. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/radijo-modemai-ir-beviele-iranga-internetui.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 12:12
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo