Radijo stotelių tyrimas


Kenwood radijo stotelės. Pmr dazniai. Nesiojamos radijo stoteles kenwood. Radijo stoteles pmr kaip naudotis. Nesiojama radio stotele motociklams. Radijo ryšio stotelės. Radijo stoteliu dazniai. Nešiojamų radio stotelių ryšio atstumas. Radijo stoteles motociklams. Kenwood radijo stotele.

Radijo stotelių tyrimas. 70 ртп 2чм. Belicenzinė radijo stotelė pmr-500tx. Motorola gp380. Kenwood tk3101 freetalk xl. Freetalk xl tk3101. Apibendrinimas. Pirmoji yra megėjams skirta, nebrangi (270 Lt su Li – ON akumuliatoriumi ir pakrovėju), turinti daug įvairių papildomų funkcijų, radijo ryšio stotelė PMR – 500TX. Laisvo naudojimo radijo ryšio įranga yra skirta visiems vartotojams, nepriklausomai nuo to ar tai fizinis ar juridinis asmuo. Tokios radijo ryšio stotelės veikia 446,00625 – 446,09375 MHz dažnių ruože. Šis ruožas Europos ryšio komiteto sprendimu yra specialiai paskirtas mažos galios (iki 0,5W) radijo stotims. Minėtas sprendimas galioja ir Lietuvoje. Tai labai supaprastina tokio tipo radijo stočių įsigijimą ir naudojimą. Šias radijo stotis galima naudoti Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Pagrindinė tokio tipo radijo ryšio įrangos paskirtis yra užpildyti artimojo nuotolio ryšio poreikį kiekvieno žmogaus kasdienybėje. Šios radijo ryšio stotelės puikiai tinka įprastam darbe, sporto varžybose, gamtos išvykoms, turizmui, poilsiui ir daugeliui kitų gyvenimo sričių.

Taigi išnagrinėjus seną rusišką radijo stotelę matome, kad ji yra fiziškai ir morališkai pasenusi. Todėl mes siūlome naujausias ir efektyviausias, kurios atitiktų projekto reikalavimus.

Šios radijo ryšio stotelės puikiai tinka įprastam darbe, spnauja, šiuolaikinė radijo stotelė pmr-500tx - dar vienas žingsnis į paprastesnį bendravimą per atstumą. Šioje neįtikėtinai mažoje, plonoje ir patogioje radijo stotelėje atrasite daugybę malonių ir naudingų naujovių.

Intercom - galimybė pilno duplekso režimu kalbėtis triukšmingoje aplinkoje. Nepamainomas daiktas keliaujant dviese motociklu ar motoroleriu - tereikia abiems besikalbantiems įjungti savo ausines-mikrofonus į pmr-500tx. O įjungus vox režimą, nuo kalbančiojo balso stotelė persijunginės į siuntimo režimą, ir pokalbis jau bus galimas tarp visų netoliese važiuojančių kitų motociklistų.  tokiu būdu sakysim 5-6 motociklistai ( ir jų keleiviai taipogi!) gali bendrautų kartu, tarsi jie visi. Sėdėtų viename autobuse.

Baby monitor režimas - atsiradus kažkokiems garsams patalpoje, po sek.  automatiškai įjungiamas siųstuvas ir visa tai 15sek. Perdavinėjama į kitą imtuvą. Naudinga tėvams ir auklėms prižiūrintiems vaikus, neįgalius žmones.

Fm radijo imtuvas leidžia klausytis mėgiamos fm radijo stoties transliacijų. Automatiškai nutildoma gavus ryšio iškvietimą. Pokalbiui pasibaigus, fm transliacijos priėmimas automatiškai atnaujinamas.

žibintuvėlis, kuriuo galima pasinaudoti tamsioje patalpoje.  ekonomiškas led šviesos diodas tik nežymiai sutrumpina baterijos darbo trukmę.

Be abejo būtina paminėti ir integruotus, pakraunamus li-ion akumuliatorius. Taip pat šioje mažoje radijo stotelėje rasite daugelį kitų įprastų fustandartinė komplektacija - radij kita radijo ryšio stotelė yra iš profesionalių klasės, todėl yra brangesnė ir efektyvesnė. Nešiojamos radijo stotelės skirtos darbui įvairiose vietovėse, jos nereikalauja stacionarių maitinimo šaltinių ir suteikia visišką vartotojo judėjimo laisvę. Profesionalios nešiojamos radijo stotys skirtos darbui dvejuose dažnių ruožuose : vhf ir uhf. Standartinę tokios radijo stoties komplektaciją sudaro motorola gp380 puikiai tinka augančiai organizacijai, nes yra universali. Esant x-pand balso kompresija ir žemo lygio išplėtimas – užtikrina kokybišką ir gerą audio signalo persiuntimą, bei priėmimą su mažais triukšmais.

  • Microsoft Word 108 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1673 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laima
  • Radijo stotelių tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Radijo stotelių tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/radijo-stoteliu-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 01:07
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo