Radikulopatija kineziterapinis ištyrimas ir gydymas


Radikulopatija kineziterapija. Radikulopatija aprasymas. Radikulopatija ir kineziterapija. Kineziterapinis paciento ištyrimas. Nutukimo kineziterapiniai tyrimai. Apie radikulopatija.

Įvadas. Pirminė apžiūra ir testavimas. Paciento anamnezė. Pradinis ligonio įvertinimas. Kineziterapinis paciento tyrimas. Kineziterapijos planas. Galutinis ligonio įvertinimas. Išvados.

II klinikinės praktikos tikslas – per visus studijų metus įgytas teorines žinias pritaikyti praktiškai. Praktikos metu svarbu susipažinti su kineziterapeuto darbo subtilybėmis, išmokti prisiimti atsakomybę už pacientų gerovės užtikrinimą, neperžengti savo kompetencijos ribų, išmokti ir gebėti parinkti ir pritaikyti kineziterapinius testavimo ir gydymo metodus esant įvairioms klinikinėms ir kineziterapinėms diagnozėms, atsižvelgiant į individualias paciento savybes. Šios praktikos ataskaitoje atsispindi rezultatas – pacientų sveikatos būklės gerėjimas, tinkamai pritaikius kineziterapinio gydymo metodus.

Praktikos apimtis – 9 kreditai, per šį laiką pritaikytos teorinių ir praktinių paskaitų metų įgytos žinios, įgūdžiai, skirtingi pacientų sveikatos būklės kineziterapinio testavimo ir gydymo metodai.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3244 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Radikulopatija kineziterapinis ištyrimas ir gydymas
    9 - 1 balsai (-ų)
Radikulopatija kineziterapinis ištyrimas ir gydymas. (2013 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/radikulopatija-kineziterapinis-istyrimas-ir-gydymas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 21:24
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo