Radiolokacija aerodinaminio lokatoriaus struktūrinės schemos tyrimas


Radiolokacija kursiniai. Fiderinis. Naujausieji magnetronai. Radiolokacija referatai. Automatinio daznio paderinimo laboratorinis. Fiderinių schemų. Automatinio daznio paderinimo tyrimas. Referatas aparatūrinės antenos. Fiderinio trakto elementai. Kryptiniai sakotuvai.

Aerodrominio lokatoriaus struktūrinės schemos tyrimas. Ištirti aerodrominio lokatoriaus struktūrinę schema ir išsiaiškinti visų struktūrinės schemos blokų paskirtį. Aerodrominio lokatoriaus bendra struktūrinė schema yra pateikta paveiksle. Radiolokatorių sudaro du radijo kanalai. Vienas šių kanalų dirba icao standartais reglamentuotame bangų ilgių diapazone, o antras – buvusios tsrs standartais reglamentuotame bangų ilgių diapazone. Šiuos kanalus sudaro anteninė sistema su privedimo mechanizmu, fiderinis traktas, pirminio ir antrinio kanalų siųstuvai ir imtuvai, sinchronizacijos aparatūra, maitinimo šaltiniai, transliacijos įranga. Radiolokatorius gali dirbti trimis režimais ir visa įranga telpa sunkvežimyje su dviem priekabom. Anteninė sistema yra sudaryta iš dviejų antenų: pagrindinės ir slopinimo. Pagrindinė antena dirba priėmimo ir perdavimo režimais, yra nukirsto paraboloidinio sukinio formos. Antena turi kombinuotą spinduolį, kurį sudaro trys bangolaidiniai elementai. Pirmasis bangolaidinis elementas gali spinduliuoti elektromagnetines bangas tiek su vertikalia, tiek su horizontalia poliarizacija, o kiti du spinduliuoja tiktai vertikaliai poliarizuotas bangas.

Ištirti aerodrominio lokatoriaus

Fiderinio trakto struktūra yra pateikta paveiksle. Traktas susideda iš perduodančios ir priimančios dalių. Bendras šio trakto elementas – anteninis perjungiklis, per kurį pirminio kanalo siųstuvo virpesiai perduodami į pagrindinės antenos spinduliuotuvą ir automatinio magnetrono dažnio paderinimo įrenginį. Kryptinis šakotuvas yra skirtas prijungti matavimo įrenginius, o nekryptinis šakotuvas dalį energijos nukreipia į magnetrono dažnio paderinimo kanalą. Fiderinio trakto siunčiančioji dalis turi antrinio kanalo spinduliavimo antenų maitinimo elementus. Nuo šoninių lapelių slopinimo siųstuvo energija per ateniuatorių patenka į kryptinį šakotuvą, kuris šią energiją lygiomis dalimis paskirsto tarp pagrindinės antenos spinduolių s-1 ir s-. Signalai, kuriuos generuoja užklausimo generatorius per ateniuatorių yra paduodami į pagrindinės antenos spinduolį s-.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (320 žodžiai)
  • Universitetas
  • Skirmantė
  • Radiolokacija aerodinaminio lokatoriaus struktūrinės schemos tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Radiolokacija aerodinaminio lokatoriaus struktūrinės schemos tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/radiolokacija-aerodinaminio-lokatoriaus-strukturines-schemos-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 15 d. 17:05
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo