Radiolokacija. Radijo stočių moduliatoriai


Impulsinis moduliatorius. Moduliatoriaus stotys. Radijo moduliatorius. Radijo stociu siustuvo schema. Radijo moduliatoriai. Radijo stociu moduliacija. Radiolokacija televizija. Fiderinės schemos. Televizija ir radiolokacija. Radiolokacija referatas.

Radijo stočių moduliatoriai. Susipažinti su moduliatorių elektrinę principinę schemą. Išnagrinėti moduliatorių elektrinę principinę schemą. Išvados. Įvairiau rls perduodamasis traktas susideda iš siųstuvo, fiderinės sistemos, antenos. Rl siųstuvai pagal darbo būdą ir formuojamo signalo charakterį skirstomi dvi grupės: impulsiniai ir nepertraukiamo spinduliavimo. Pirmojo grupėje naudojama amplitudinė, dažninė ir fazinė moduliacija ad virpesių kaip atkiro impulso viduje, taip ir impulsų nuoseklioje. Antra grupė tai išspinduliavimas kaip be moduliacijos, taip ir su amplitudinę, dažninę ir fazinę moduliacija. Priklausomai nuo bangų diapazoną rl siųstuvai skiriasi kitas nuo kito generatorių, virpesių sistemų ir perdavimo energijos linijų tipo. Mes išnagrinėsime impulsinio rls moduliatorių. Moduliatorius formuoja trumpį aukšto volto impulsai, kurie valdo sad magnetroninio generatorių darbą. Taip pat formuoja papildomi startiniai ir blokuojamai signalai. Moduliatorius taip pat gali susidėti iš pirminio ir pagrindinio moduliatorių. Pirmas formuoja impulso ilgumą ir formą, o antras impulso galingumą.

Įvairiau rls perduodamasis traktas susideda iš siųstuvo,fiderinės sistemos, antenos.

Priklausomai nuo bangų diapazoną rl siųstuvai skiriasi kitas nuo kito generatorių, virpesių sistemų ir perdavimo energijos linijų tipo.

Mes išnagrinėsime impulsinio rls moduliatorių.

Moduliatorius taip pat gali susidėti iš pirminio ir pagrindinio moduliatorių.

Meteorologinio ir navigacinio rls impulsinis moduliatorius skirtas formuoti moduliuojantį impulsą, kad valdyti magneto - tiristorinio generatoriaus darbą. Jo principinė elektrinė schema pavaizduota pav. Įtampos diagramos pagrindinėse taškuose yra pav.

Moduliatoriaus įėjimo įtampa yra uį=umsinwt, kada t=0 neigiamam pus periode. Tiristoriai v9 ir v13 uždarytos.

Įkrovimo grandinė yra nuoseklus virpėjimo kontūras, todėl įtampa ant kondensatorių neša virpėjimo charakterį. Rezonansinis įkrovimas paaukština įtampos amplitudę p kartų palyginai su maitinimo įtampą periodų pabaigos. Įtampa ant kondensatorių čia um – borto tinklo įtampos amplitude, kondensatoriaus įkrovimas vyksta pagal tokia grandinę: apvija 9-10 l2, apvija 2-3 l1, c16, c24, apvija 3-1 t3, apvija 7-6 t2, apvija 2-1 t4, apvija 9-8 t2, apvija 9-10 l.

Iškrovimo srovė teka pagal tokia grandinę: kondensatoriai c16-c24, apvija 3-1 l1, tiristoriai v9, v13, apvija6-7 t2, apvija 1-2 t3, kondensatoriai c16, c. Tiristoriai atsidaro ir su šį schemą labai paprasta ir atvaizduoja kaip be lempinis įrenginys. Jis valdo magnetrono darbą su pilno iškrovimo talpinio kauptuvo. Čia naudojamas magnetinis komutatorius (nelinijinis induktyvumas), kaip raktas.

Magnetinio moduliatoriaus darbas pagrįstas: energijos kaupimas ilgam laikui ir energijos realizavimas apkrovoje trumpam laikui.

  • Microsoft Word 416 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (389 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aleksas
  • Radiolokacija. Radijo stočių moduliatoriai
    10 - 3 balsai (-ų)
Radiolokacija. Radijo stočių moduliatoriai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/radiolokacija-radijo-stociu-moduliatoriai.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 24 d. 16:19
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo