Radvilos našlaitėlio laikais kelionės buvo varginančios. Ką jūs manote apie šiuolaikines keliones, jų tikslus, per jas gaunamas žinias ir patirtį?


Kodel zmones keliauja. Kodel zmones keliauja pastraipa. Kodėl žmonės keliauja rašinys. Šiuolaikinės kelionės ir jų tikslai. Kodel zmones keliauja samprotavimo rasinys. Radvila našlaitėlis. Radvilos našlaitėlio kelionės. Kodel zmones keliauja?. Rašinys kodėl žmonės keliauja. Radvilos naslaitelio keliones tikslai.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Radvilos našlaitėlio laikais kelionės buvo varginančios, trukdavo labai ilgai ir visada turėjo labai konkrečius tikslus: piligrimystė, prekybos, studijų. Ką jūs manote apie šiuolaikines keliones, jų tikslus, per jas gaunamas žinias ir patirtį?


Gyvename globaliame, mobiliame ir kintančiame pasaulyje. Dėl didelio technologojų vystymosi greičio keičiamės ir mes patys, mūsų interesai, pomėgiai, pasaulėžiūra. Labiausiai priimtina ir populiariausia mobilumo forma yra kelionės. Turizmas šiandien aprėpia daug sričių. Tai pažintinės, poilsinės, verslo, mokslo, darbo, piligriminės kelionės. Kiekviena kelionė suteikia tam tikro patyrimo, žinių, patirties. Dabar galime mėgautis greitomis ir patogiomis kelionėmis, priešingai nei senaisiais laikais. Kaip dabar žmonės supranta keliones? Ko iš jų tikisi?

Kodėl žmonės keliauja? Kiekvienas dėl skirtingų priežasčių. Vieniems kelionė yra būdas pabėgti nuo kasdienybės, susidariusių problemų; kitiems pažinti pasaulį, praplėsti akiratį; tretiems tiesiog laisvalaikio praleidimo būdas. Nemažai daliai žmonių kelionės suteikia galimybę susitikti su artimaisiais. Taip pat daugumai žmonių kelionės susijusios su verslo, darbo ar mokslo reikalais. Galime išskirti kelias turistų rūšis: paprasti turistai, keliaujantys retai, esant reikalų ir kelionių maniakai, kurie savo gyvenimo negali atsieti nuo nuolatinių kelionių. Ankstesniais laikais kelionės trugdavo ilgai, būdavo nesaugios. Žmonės būdavo daug sėslesni, palikdavo savo žemes nenoriai. Keliaudavo tik turintys tikslą, dažniausiai piligrimai, verslo sumetimais, pavyzdžiui, šilko, gintaro keliu. Taip pat mokslo žmonės, norintys gilinti ir plėsti savo žinias universitetuose, kurie buvo vos keli ir toli nuo gimtinės. Kelionės būdavo gerai apgalvotos, suplanuotos.

  • Lietuvių kalba
  • 2012 m.
  • Arturas
  • 2 puslapiai (869 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių kalbėjimo temos ir potemės 2018 m. 10 ir 12 klasei
  • Microsoft Word 7 KB
  • Radvilos našlaitėlio laikais kelionės buvo varginančios. Ką jūs manote apie šiuolaikines keliones, jų tikslus, per jas gaunamas žinias ir patirtį?
    10 - 1 balsai (-ų)
Radvilos našlaitėlio laikais kelionės buvo varginančios. Ką jūs manote apie šiuolaikines keliones, jų tikslus, per jas gaunamas žinias ir patirtį?. (2012 m. Kovo 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/radvilos-naslaitelio-laikais-keliones-buvo-varginancios-ka-jus-manote-apie-siuolaikines-keliones-ju-tikslus-per-jas-gaunamas-zinias-ir-patirti.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:50