Raidos psichologija analizė


Raidos psichologija atvejo analizė. Raidos psichologija suaugusiojo. (Ne)sėkmingos gyvenimo istorijos kūrimas ir analizė. Istorija. Analizė. Remiantis pakopų teorija E. Eriksono teorijos požiūriu. Remiantis Bronfenbrennerio ekologinių sistemų teorija. Remiantis McCrae ir Costa penkių veiksnių asmanybės modeliu. Išvados. Literatūra.

Robertas gimė ir augo pasiturinčioje šeimoje. Mokslai jam sekėsi gerai. Turėjo draugų, sutarė su bendraamžiais. Baigęs mokyklą, kaip ir planavo, įstojo į koledžą, tačiau dėl autoavarijoje netikėtai žuvusio draugo netekties paniro į begalinį liūdesį. Mokslus teko mesti ir pradėti dirbti. Būdamas vos dvidešimties Robertas jau jaudinosi dėl visko: dėl to, jog yra liesas, kad plinka, kad uždirba per mažai pinigų, kad jokia moteris nesutiks už jo tekėti, netaps geru tėvu, nerimavo, kad paliks mergina, kurią troško vesti, - apskritai išgyveno, kad negyvena taip, kaip turėtų. Dar jam kėlė nerimą, kokį įspūdį apie jį susidaro kiti žmonės, kad gali atsitikti kažkas nenumatyto. Nerimavo, jog turi skrandžio opą. Ilgiau dirbti negalėjo, turėjo išeiti iš darbo. Tol kaupė savo įtampą, kol tapo panašus į garo katilą be apsauginio vožtuvo. Spaudimas buvo toks milžiniškas, jog kažkas tikrai turėjo nutikti – ir nutiko. Jis tejuto, kad joks fizinis skausmas negali lygintis su proto agonijos kančiomis.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1993 žodžiai)
  • Ruta
  • Raidos psichologija analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Raidos psichologija analizė. (2014 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/raidos-psichologija-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:20
×