Ramunėlės ir jų panaudojimas kosmetologijoje


Ramuneles referatai. Sidabras kosmetologijoje. Maisto panaudojimas kosmetologijoje. Ramuneles referatas. Referatas ramuneles.

Tikslas. Uždaviniai. Ramunėlė. Ramunėlės augimo, skinimo ir džiovinimo įpatumai. Ramunėlės gydomosios savybės. Gaminiai iš ramunėlių. Ramunėlių cheminė sudėtis. Ramunėlių cheminių medžiagų panaudojimas kosmetologijoje. Išvados. Literatūra.

Augalo pavadinimas yra kilęs iš dviejų graikiškų žodžių: chamos ir melos, kurių junginys reiškia „žemės obuolį“.Pavadinimas buvo sukurtas siejant jį su ypatingu ramunėlės kvapu.

Ramunėlės naudojamos medicinoje nuo skrandžio skausmų, vidurių dirglumo sindromo ir kaip švelni migdomoji priemonė. Ramunėlės taip pat vartojamos kaip priemonė, padedanti ištuštinti žarnyną. Išsiaiškinta, kad gydomosios ramunėlių savybės puikiai padeda įveikti įvairias ligas ir susirgimus, taip pat stresą ir depresiją, nes atpalaiduoja galvos srities raumenis. Kadangi ramunėlės atpalaiduoja raumenis ir veikia kaip švelnūs migdomieji vaistai, jas galima vartoti gydant nemigą. Dėl raumenis atpalaiduojančio poveikio ramunėlės padeda įveikti daugelį kitų problemų, taip pat mėnesinių pilvo skausmus . Ramunėlių eteriniai aliejai taip pat padeda gydyti odos sudirgimus, pavyzdžiui, įkandimus, įgėlimus ir net nudegimus. Gali padėti gydant aknę.

Ramunėlių arbata naudojama burnai skalauti, gydant burnos gleivinės uždegimą, skrandžio ir mėnesinių pilvo skausmams malšinti, žarnynui valyti. Taip pat ši arbata yra kaip lengvas, raminantis preparatas. Ji padeda sumažinti streso ir nuovargio poveikį, nes atpalaiduoja galvos srities raumenis. Kadangi ramunėlės atpalaiduoja raumenis ir veikia kaip švelnūs migdomieji vaistai, jas galima vartoti gydant nemigą.

  • Microsoft Word 574 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (740 žodžiai)
  • Gintare
  • Ramunėlės ir jų panaudojimas kosmetologijoje
    8 - 1 balsai (-ų)
Ramunėlės ir jų panaudojimas kosmetologijoje. (2011 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ramuneles-ir-ju-panaudojimas-kosmetologijoje.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 11:35
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo