Rankdarbių įmonės steigimas ir veiklos plėtra tarptautinėje rinkoje


Summary. Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Smulkiojo ir vidutinio verslo samprata ir ypatumai. Smulkiojo ir vidutinio verslo samprata ir svarba. Smulkiojo ir vidutinio verslo aplinka Lietuvoje. Steigiamos įmonės verslo idėja ir rinkos analizė. Verslo idėja ir įmonės charakteristika. Rinkos situacijos Lietuvoje ir JAV (Čikagoje) analizė. Įmonės veiklos organizavimo planas ir finansinės prognozės. Marketingo planas. Gamybos ir prekybos organizavimas. Socialinės atsakomybės nuostatų taikymas. Finansinės prognozės. Verslo idėjos perspektyvumo vertinimas. Verslo subjekto steigimo ir veiklos pagrindiniai dokumentai. Išvados. Literatūros sąrašas. Veikiančių smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių pasiskirstymas pagal teisines formas 2012 m.

Temos aktualumas. Smulkusis ir vidutinis verslas – neatsiejama kiekvienos šalies ekonomikos dalis.

Darbo problema. Lietuvos rinka yra pernelyg maža, todėl svarbu ieškoti eksporto galimybių. Šiame kontekste kyla klausimas, ar pasiteisins verslo idėja steigti lietuviškų rankdarbių įmonę ir plėsti jos veiklą tarptautinėje rinkoje.

Darbo tikslas. Įvertinti lietuviškų rankdarbių įmonės steigimo ir plėtros tarptautinėje rinkoje galimybes.

Darbo uždaviniai:

1.Aptarti smulkiojo ir vidutinio verslo sampratą ir ypatumus.

2.Apibūdinti steigiamos įmonės verslo idėją ir atlikti rinkos analizę.

3.Pateikti įmonės pagrindinius veiklos organizavimo aspektus ir finansines prognozes.

4.Įvertinti verslo idėjos perspektyvumą.

5.Parengti įmonės steigimo ir veiklos organizavimo pagrindinius dokumentus.

Darbo objektas. Smulkiojo ir vidutinio verslo įmonė.

Darbo metodai:

1.Mokslinės teorinės literatūros ir kitų informacijos šaltinių analizė.

2.Statistinių duomenų analizė.

3.Anketinė apklausa.

4.Interviu.

5.Duomenų, gautų stebėjimo metodu, analizė.

Darbo rezultatai. Darbas susideda iš 5 skyrių. Pirmajame skyriuje aptariama smulkiojo ir vidutinio verslo samprata ir ypatumai teoriniu aspektu. Antrajame skyriuje pateikiama steigiamos įmonės verslo idėja ir rinkos analizė Lietuvoje ir JAV (Čikaga). Trečiajame skyriuje parengiamas įmonės veiklos organizavimo planas bei apskaičiuojamos finansinės prognozės. Ketvirtajame skyriuje vertinamas verslo idėjos perspektyvumas. Penktajame skyriuje pateikiami įmonės steigimo ir veiklos organizavimo pagrindiniai dokumentai.

Darbo praktinė reikšmė. Darbo rezultatus numatoma panaudoti steigiant lietuviškų rankdarbių įmonę UAB „Dygsnis“ Marijampolės mieste ir plečiant jos veiklą tarptautinėje rinkoje.

  • Microsoft Word 2898 KB
  • 2015 m.
  • 74 puslapiai (18044 žodžiai)
  • Kolegija
  • Daiva
  • Rankdarbių įmonės steigimas ir veiklos plėtra tarptautinėje rinkoje
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Rankdarbių įmonės steigimas ir veiklos plėtra tarptautinėje rinkoje. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/rankdarbiu-imones-steigimas-ir-veiklos-pletra-tarptautineje-rinkoje.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 15:31
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo