Rankinio žaidimo taisyklės


Rankinio žaidimo taisyklės. Klaipėos universitetas kūno kultūros katedra. Klaipėda. Rankinis – komandinis. Oficialia rankinio žaidimo atsiradimo data laikomi 1898 metai. Tikslas susipažinti su rankinio žaidimo taisyklėmis Uždaviniai 1Atskleisti taisyklių ypatumus. Negalima peržengti 6 m atstumu nuo vartų esančios puslankio linijos. Žaidėjas kamuolį laikyti rankose gali ne daugiau kaip 3 sekundes. Žaidėjai įvartį pelno kamuolį mesdami į vartus. Visos linijos rankinio aikštėje yra 5 cm pločio. Žaidimas labai greitas, jame gausu įvairių veiksmų. Komanda. Rankinio komandoje iš viso būna 14 žaidėjų. Rungtynės. Laimi komanda, įmetusi daugiausia įvarčių. Kamuolys. Rankinio kamuolys pripučiamas. Vartai ir vartininkas. Rankinyje vartai yra dviejų metrų aukščio ir trijų metrų pločio. Teisėjavimas ir nuobaudos. Rungtynėse teisėjauja du vienodus įgaliojimus turintys teisėjai. Įspėjimas baudžiamas už smulkius taisyklių pažeidimus parodant geltoną kortelę. Išvados. Norint būti geru rankininku reikia žinoti rankinio žaidimo taisykles. Naudota literatūra. Stasiulėvičius G.

Oficialia rankinio žaidimo atsiradimo data laikomi 1898 metai. Šiuolaikinio rankinio tėvynė laikoma Danija.

Tikslas: susipažinti su rankinio žaidimo taisyklėmis Uždaviniai: 1)Atskleisti taisyklių ypatumus; 2)Parodyti kaip taisyklės yra pritaikomos praktiškai.

Žaidimas labai greitas, jame gausu įvairių veiksmų. Vienas iš pagrindinių veiksmų yra 7 m baudinio metimas. Tokių baudinių viena komanda kartais atlieka iki dešimties.

  • Kūno kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 565 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (535 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Rankinio žaidimo taisyklės
    10 - 8 balsai (-ų)
Rankinio žaidimo taisyklės. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/rankinio-zaidimo-taisykles.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:58
×