Rankinis kursinis darbas


Rajono vaikinų SK „CLARUS“ rankinio pereinamosios taurės pirmenybės. Įvadas. Darbo tikslai. Darbo uždaviniai. Darbo eiga. Rankinio žaidimo charakteristika. Rankinio istorija. Taiksyklės. Rungtynės. Kamuolys. Vartai ir vartininkas. Teisėjavimas ir nuobaidos. Aikštelė. Pasvalys – rankinio centras. Vaikinų rankinio pereinamosios taurės pirmenybių nuostatai. Vaikinų rankinio pirmenybės. Nugalėtojų komandos. Vaikinų rankinio pirmenybių istorija. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Darbo tikslai

Surengti rajono vaikinų 9-tąsias rankinio pirmenybes, gimnazijos klubo „Clarus“ pereinamajai taurei laimėti.

Susipažinti su varžybų rengimu ir jų vykdymu.

Populiarinti rankinio žaidimą Pasvalio rajone bei mokykloje.

Darbo uždaviniai

Paruošti rankinio pirmenybių nuostatus.

Surinkti komandas.

Pasiruošti varžyboms, teisėjauti varžybose, surašyti protokolą.

Surengti rankinio pirmenybių uždarymo ceremonija, apdovanoti laimėjusias komandas ir geriausius žaidėjus.

Darbo eiga

Pasirinkau šį projektinį darbą, nes norėjau populiarinti rankinio žaidimą Pasvalio rajone. Kadangi ir pats esu rankininkas, todėl subūriau savo komandą. Šiame turnyre dalyvavau 4 kartą.

Mes, kaip ir kiti prieš mus buvę šio turnyro organizatoriai, stengėmės tęsti gimnazijos sporto klubo „Clarus“ tradicijas. Šios pirmenybės gimnazijoje jau buvo vykdomos dešimtus metus. Šiais metais surinkome penkias komandas.

Prieš pradėdamas su draugais šį projektą susirinkome pas darbo vadovą, kūno kultūros mokytoją, Audrių Vanagą ir pasiskirstėme darbais. Mano pareigos buvo - aikštės teisėjas. Buvau atsakingas už varžybų tvarkaraščio sudarymą ir informacijos pateikimą komandų vadovams.

  • Kūno kultūra Kursinis darbas
  • Microsoft Word 5385 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (2618 žodžiai)
  • Universitetas
  • Manvydas
  • Rankinis kursinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Rankinis kursinis darbas. (2013 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/rankinis-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 01:07
×