Rankšluostė


Rankšluostė. Pagrindinės sąvokos. Projektavimas – projektinių idėjų paieška. Apie pačia rankšluostine. Lietuvoje rankšluostinės žinomos nuo 19 a. Apie liepos mediena. Mano rankšluostinė padaryta. Apie raštus. Primityviškiausias piaustymo būdas yra padengimas daikto plokštumos linijos raštais. Apie mano rankšluostine. Mano rankšluostinė yra padaryta kontiūriniu būdu. Dėl ko pasirinkau medžio technologijas. Kaip buvau maža mano brolis lankė drožimo būrelį. Įrangą ir darbo priemonės. Konstravimas. EtapasPopieriaus lape nusibraižome norimo dydžio ir formos rankšluostine. Išvados. Išanalizavus įvairią literatūrą.

Mano rankšluostinė yra padaryta kontiūriniu būdu. Tai būdas kuris padenge daikto plokštumą linijos raštais.Rankšluostinės viršus padengtas širdies ir bangų raižymais. Tai primenantis "Eglės žalčių karalienės" poema. O abrūsinyčios šonai yra išpiauti segmentiniais apvalumais tribiauniu piaustymu.

I etapas:Popieriaus lape nusibraižome norimo dydžio ir formos rankšluostine. II etapasAnt nušlifuotos liepos ruošinio nukopijuojame rankšluostinės detales. III etapasIšpjaustome rankšluostinės formą ir detales. VI etapasRankšluostinės detales nušlifuojame šlifavimo popieriumi . VII etapasRankšluostinės detales sujungeme. VIII etapasDrožybiniais kaltais išdrožinėjame ornamentus. IX etapasVisas detales surenkame. Nudažome laku rankšluostine.

Išanalizavus įvairią literatūrą, išnagrinėjus rankšluostines, kaip objektą galima teigti, kad yra interjero baldas. Analizuodama informaciją apie rankšluostines supratau, kad jų pasiūla yra visai nedidelė ir jos gamyba sumažėjus. Teorinė analizė atskleidė, kad svarbu tinkamai suplanuoti ir apdirbti rankšluostines , laikantis visų saugumo reikalavimų. Kuriant ir atliekant darbą buvo įgyta patirties ieškant tinkamų, ir įdomių rankšluostinių.

  • MS PowerPoint 63 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (586 žodžiai)
  • Ineta
  • Rankšluostė
    10 - 4 balsai (-ų)
Rankšluostė. (2014 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ranksluoste.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 17:33
×