Rankų darbo papuošalai internetu verslo planas


Rankų darbo papuošalai internetu. Strateginis planas. Verslo plano " Crystal " pristatymas. Veiklos sritis / Verslo apibrėžimas. Įmonės įvaizdis. Pavadinimas. Interneto svetainė. Vardas. Vieta. Teisinė forma. Rinkodaros planas. Komercijos tikslai. Kainų politika. Veiklos planas. Aprašymas paslaugų teikimo. Eksploatacinės medžiagos ir atsargos. Reikalingos technologijos (turtasVeiklos biudžetas. Žmogiškųjų išteklių planas. Reikalingi darbuotojai, jų vaidmenys ir atsakomybė. Organizacijos struktūra. Prevencijos planas, darbo rizika. SSGG. SSGG analizė. Apklausos apibendrinimas. Problemų medis. Loginė matrica.

Šiandien visi žmonės nori atrodyti labai gražus. Jie ieško naujų idėjų , kaip išsiskirti . Šiais laikais turime daug parduotuvių, ant kiekvieno kampo. Bet yra didelė problema rasti kažką, ko neturėtų mūsų draugai. Visose parduotuvėse : drabužiai, batai, rankinės , papuošalai ir kiti dalykai yra labai panašūs. Skirtumas yra tik tarp prekių ženklų . Būtent ši priežastis įtakojo mano pasirinktą verslo planą.

Nusprendžiau rasti naują būdą , kad žmonės galėtų parodyti save tokiu būdu, kokiu jie nori. Dėl to, pamaniau, kad būtų puiku sukurti rankų darbo juvelyrikos parduotuvė - internete.

„Crystal“ būtų rankų darbo papuošalų parduotuvė internete, kuria būtų siekiama suteikti žmonėms galimybę įsigyti originalių dalykų ( priedų mobiliuosiems telefonams, pakabukų raktams, apyrankių, auskarų, kaklo papuošalų, plaukų aksesuarų, sagių ir pan . ) ir pirkti juos, net neišeinant iš namų. Mūsų bendrovė būtų kaip tarpininkas tarp gamintojų ir vartotojų. Vartotojai būtų visiškai užtikrinti, kad kiekvienas dalykas, kurį jie įsigytų būtų unikalus produktas .

Manau, kad mano idėja - verslo planas , būtų tikrai populiarus. Ši idėja nereikalauja didelių išteklių, nes visada pigiau turėti internetinę parduotuvę, negu realią.

Pirma, tai gera galimybė nežinomiems gamintojams parduoti savo produkciją ir išgarsėti. Antra, tai, kad žmonės įsigytų unikalius produktus labai paprastu būdu - internetinėje parduotuvėje .

Kai žmonės perka rankų darbo dalykus tiesiogiai iš žmonių, jie susiduria su daug problemų, pavyzdžiui:

• Nepasitikėjimas tiekėjais ;

• Sudėtingas pristatymas ;

• Produktų grąžinimas ;

• Gera kokybė (nes gamintojai nėra įsipareigoję kažkam dėl kokybės ) .

Tačiau mūsų įmonė užtikrins kiekvieno produkto kokybę. Kiekvienas gamintojas turės pasirašyti sutartį su mumis. Pasirašius šią sutartį, gamintojai įsipareigos neparduoti savo gamybos kitiems. Tai suteiks saugumo pirkti pas mus, nes mūsų parduotuvė bus patikima ir klientai galės pasitikėti mumis. Gamintojams tai puiki galimybė, nes jie turės vietą, kur pardavinės savo produkciją. Taigi, mes patenkinsime pirkėjų ir gamintojų poreikius.

Juvelyrika bus nufotografuota ir nuotraukos bus keliamos į mūsų internetinės parduotuvės tinklapį . Taip žmonės galės matyti produktus internete ir žinoma, jie galės juos pirkti. Užsisakius gaminius, žmones gaus juos paštu tiesiai į namus. Tačiau jei klientai turės rimtų problemų su produktais, bus galimybė jį grąžinti .

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 86 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (3061 žodžiai)
  • Universitetas
  • Frėja
  • Rankų darbo papuošalai internetu verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Rankų darbo papuošalai internetu verslo planas. (2015 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ranku-darbo-papuosalai-internetu-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:12
×