Rankų ir pėdų masažai


Rankų ir pėdų masažai. Įvadas. Darbo tikslai. Refleksoterapija. Refleksiniai taškai. Rankų masažo nauda sveikatai. Rankų masažas sau namuose. (pagal L. Solncev? Rankų masažas sau namuose. Rankų sukabinimo pratimai. Tajų pėdų masažas. Masažinės pėdų vonelės. Kangalo žuvelių terapija. Įdomu. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Šiuo darbu siekiama išsiaiškinti, kas yra refleksologija, kuo ji naudinga. Aptariama, kuo naudinga masažo terapija. Išvardinama, kokie būna plaštakų bei pėdų masažai, kaip pačiam atlikti rankų masažą.

Pirštų galai yra susiję su šiais organais:1. kvėpavimo sistema, plaučiais;2. storosios žarnos;3. energijos ir kraujo apytaka, reprodukcijos funkcija;4. šilumos apytaka;5. a) širdis ir jos funkcijos, b) plonosios žarnos.

Padų taškai taip pat susiję su tam tikrais organais:A, B ir C - su inkstais, širdimi ir skrandžiu;D taškas ant pado pagalvėlės atitinka pečius ir mentes;E taškas parodo plaučių ir kvėpavimo sistemos darbą;F taškas susijęs su nosimi ir burnos ertme;C taškas - su gerkle ir balso stygomis;H taškas - su bronchomis ir diafragma;I taškai atitinka skrandį, dvylikapirštę žarną ir viršutinę žarnyno dalį;K taškas ir kulnas atitinka apatinę žarnyno dalį, tiesiąją žarną ir gimdą;L linija, einanti šalia pėdos išorės, atitinka stuburą, nugaros raumenis ir šlapimo pūslę.

Pirštų pagalvėlės taip pat parodo organų būklę:A1 - (antrojo kojos piršto pagalvėlė) širdies ir kraujagyslių sistemos darbą;B1 - (trečiojo kojos piršto pagalvėlė) blužnies ir limfų cirkuliaciją;C1 - (ketvirtojo piršto pagalvėlė) plaučių ir kvėpavimo sistemą;D1 -(penktojo piršto pagalvėlė) inkstų ir šalinimo sistemų darbą.

Rankų masažas sau namuose(pagal L.I. Solncevà).

  • MS PowerPoint 6907 KB
  • 2016 m.
  • 23 puslapiai (1292 žodžiai)
  • Indrė
  • Rankų ir pėdų masažai
    10 - 3 balsai (-ų)
Rankų ir pėdų masažai. (2014 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ranku-ir-pedu-masazai.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 12:53
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo