Rašinio planas Eglė žalčių karalienė


Pagrindinė pasakos.Savo tėviškėje gyvenusi. Dukra buvo visų. , lepinama. Ji taip jautėsi iki vieno vakaro. Tą vakarą visos žvejo dukros maudėsi. Kai žalčiai atvyko pasiimti. Rūmuose ji buvo. , pamilo. , su kuriuo susilaukė. Vaikų. Kartą, beklausydami. , Eglės vaikai paklausė, kur apdainuota tėviškė. Pasibaigus. Dienoms Eglė nuėjo prie. Ir sužinojusi, kad. Žuvęs, labai.Už. Eglė. Dukrą. , užkeikė. Ir save pačią.

S. Nėries ,,Eglė žalčių karalienė“ – graži, bet liūdna meilės istorija. Poetė eiliuotoje pasakoje norėjo papasakoti apie jauniausią žvejo dukterį, vardu Eglė , kuri vieną vakarą prižadėjo būti žalčio žmona.

Savo pažadą Eglė turėjo tesėti ir tekėti už žalčio , su kuriuo susilaukė keturių vaikų, vėliau virtusių medžiais .

Eglė – pagrindinė pasakos veikėja . Savo tėviškėje gyvenusi žvejo dukra buvo visų mylima, lepinama. Ji taip jautėsi iki vieno vakaro.

Tą vakarą visos žvejo dukros maudėsi. Iš vandens išlipusi Eglė savo marškinių rankovėje rado žaltį , kuris ir privertė merginą prižadėti būti jo žmona .

Kai žalčiai atvyko pasiimti Eglės , tėvas, kuris mylėjo dukterį ir nenorėjo jos atiduoti, įkišo jiems žąsį . Antrą kartą įdėjo avį . Trečią kartą žalčiams atiteko Eglė , nes ji buvo prižadėjusi tekėti už žalčio. Ir ji turbūt nesigailėjo, nes Žilvino

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (604 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovydas
  • Rašinio planas Eglė žalčių karalienė
    10 - 7 balsai (-ų)
Rašinio planas Eglė žalčių karalienė. (2015 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasinio-planas-egle-zalciu-karaliene.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 07:45
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo