Rašinys apie Maironį


Maironis rasinys. Literaturinis rasinys apie maironi. Rasinelis apie maironi. Apie maironi rasinys. Rasinys maironis. Apie maironį rasiniai. Kas skatino maironįmaironis. Rasynis apie maironi. Rasinys is maironio. Maironis literaturine pastraipa.

Sveiki, esu Radviliškio Vaižganto gimnazijos 3 klasės mokinė ir Jaunųjų maironiečių klubo narė. Maironis... Turbūt visi žinote, jog šis iškilus žmogus buvo, yra ir bus vienas iškiliausių lietuvių kalbos tausotojų. Dėje, daugelis mano amžiaus žmonių nebevertina Maironio ir nebesigilina į jo kūryba. Manau, būtent dėl to buvo sukurtas Jaunųjų maironiečių klubas. (Antra skaidrė) Ką reiškia būti maironiečiu? Būti maironiečiu – tai domėtis Maironio gyvenimo keliu, keliauti ir pažinti savo kraštą. Būtent tai mes ir darome. Mes keliaujame ir dalyvaujame respublikiniuose draugijos renginiuose. (Trečia skaidrė) Šiais metais buvome nuvykę į Kauno rajone esantį Raudondvario miestelį, kuriame vyko Maironio 150 – ųjų gimimo metinių ir Baltų vienybės dienos šventėje. Šventė prasidėjo mišiomis, kurios vyko Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės bažnyčioje. Labiausiai mus nudžiugino raudonas kilimas, kuriuo eidami pasijutome labai svarbūs ir tai pakėlė mums nuotaiką. (Ketvirta skaidrė) Po Šv. mišių pajudėjome į Raudondvario pilį. Didžiausią įspūdį mums pliko Raudondvario parkas, kuriame vyko iškilminga ceremonija. (Penkta skaidrė) Taip pat mus pakerėjo Raudondvario pilis, kuri buvo apdainuota paties Maironio. (Šešta skaidre) Po iškilmingos ceremonijos kopėme į Ringovės piliakalnį. Kopimas – tai lyg tradicija, ji skatina mus tobulėti ir siekti savo tikslų, o uždegti deglai – lyg šaltinis iš kurio galima pasisemti Maironio išminties ir jo meilės tėvynei. (Septinta skaidrė) Mus labai sužavėjo Ringuvos kaime esantis, pašventintas Maironiui skirtas paminklinis kryžius.
  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (603 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Rašinys apie Maironį
    10 - 1 balsai (-ų)
Rašinys apie Maironį. (2013 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasinys-apie-maironi.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:33
×