Rašinys apie meilę remiantis Igno Šeiniaus Kupreliu


Rasinys kuprelio meile. Ignas seinius kuprelis meile. Kuprelio meile. Rasinys apie meile kuprelis. Rasinys apie meile pasiremiant knyga. Kuprelio meile rasinys. Meile ir pareiga seiniaus literaturoje rasinys. Kuprelis menininkas. Ignas seinius kuprelio meile yra galinga jega samprotavimo pastraipa. Ignas seinius kuprelis tema.

Rašinys apie meilę remiantis igno šeiniaus "kupreliu"

Knygų herojų požiūris į meilę įvairus. Vienų meilė būna paremta tyrais, gražiais jausmais, o kitų – naudos siekimu ar ieškojimu kažko dar nepatirto, naujo. Igno Šeiniaus romane „Kuprelis“ atsispindi du požiūriai – tai beprotiška meilė, pasitikėjimas ir pasiaukojimas dėl mylimo žmogaus, ir meilė iš išskaičiavimo kitam vyrui, tikrąjį jausmą paliekant antroje vietoje. Tokie buvo Olesis ir Gundė. Jie gyveno skirtinguose pasauliuose: jis - susikurtame, o ji - realiame. Olesis mylėjo savo žaviąją Gundę kaip menininkas: jis nenorėjo ir nemokėjo nusileisti ant žemės, kad viskas nesupaprastėtų, nepranyktų paslaptis, žadinanti jo vaizduotę, dvasinę įtampą, kūrybingumą. Bet Gundė buvo šios žemės dukra. Galbūt Gundės būdą lėmė vien tik jos vardas – Kunigunda. Romantiška meilė negalėjo užpildyti jos esybės, ją sužavėjo naujos paslaptys – vyriškumas, rizika, ir Olesis jos neteko.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (559 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karina
  • Rašinys apie meilę remiantis Igno Šeiniaus Kupreliu
    10 - 4 balsai (-ų)
Rašinys apie meilę remiantis Igno Šeiniaus Kupreliu. (2013 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasinys-apie-meile-remiantis-igno-seiniaus-kupreliu.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 17:22
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo