Rašinys apie vertybes


Vertybes rasinys. Žmogaus vertybės rašinys. Rasiniai apie vertybes. Rasinys vertybes. Vertybe rasinys. Apie vertybes rasinys. Pastraipa apie vertybes. Pavyzdiniai rasiniai. Rasinys apie zmogaus vertybes. Zmogiskos vertybes rasinys.

Visais laikais žmonės ieškodavo įvairių moralinės atramos taškų. Kiekvieno žmogaus vertybių ir dorybių sistema formuodavosi priklausomai nuo atitinkamo laikotarpio bei jo įvykių. Renesanso epochos atstovai gyvenimo tiesos ieškojo Antikos mitologijoje, tamsusis Baroko laikotarpis skatino fanatiškai atsigręžti į Dievą, na, o švietėjai rėmėsi stabiliais moksliniais faktais. Šiais laikais visuomenė yra laisvesnė, tolerantiškesnė ir kiekvienas žmogus gali pasirinkti, kuo remiantis jis kurs savo vertybių sistemą. Gilinimasis į klasiką arba į svarbius, reikšmingus, pavyzdinius literatūros ir meno kūrinius yra vienas iš būdų, padėsiančių atrasti tikrąsias vertybes. Juk būtent klasikinėje literatūroje (tiek užsienio, tiek lietuvių) galime atrasti per amžius sukauptą ir patikrintą žmonijos patirtį. Tokie kūriniai kaip Levo Tolstojaus ,,Ana Karenina“ bei Vinco Mykolaičio — Putino ,,Altorių šešėly“ padeda suformuoti asmeninę vertybių sistemą bei nejučia padrąsina imtis permainų. Taigi norėčiau plačiau aparti, kokios vertybės akcentuojamos literatūros klasikoje.
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (844 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabriele
  • Rašinys apie vertybes
    10 - 1 balsai (-ų)
Rašinys apie vertybes. (2013 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasinys-apie-vertybes.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 00:36
×