Rašinys Ar šiom dienom sunku buti geru žmogum?


Rašinys apie gerus darbus. Ar lengva buti geram. Rasinelis apie gerus darbus. Ar sunku buti geru zmogumi. Ar sunku buti geram rasinys. Ar sunku būti geram. Rašinėlis antanuko rytas. Antanuko rytas rasinys. Ar sunku buti geru zmogumi?. Rasinys ar lengva buti geram.

Rašinys ar šiom dienom sunku buti geru žmogum

Būti geram – tai lyg iššūkis šiandieniniame pasaulyje. Ne paslaptis, kad šiuo metu gyvenime svarbiausia vertybė – turtas. Daugelis sprendimų apie žmogų daroma atsižvelgiant į jo kraitį. Tačiau tai kapitalizmo iškreiptas reiškinys. Tie žmonės, kurie meta iššūkį šiandieniniam pasauliui, gerumą suvokia kaip gyvenimo būdą, ir būtent šia vertybe vadovaujasi kasdienybėje. Jais galima laikyti tikruosius katalikus, kurie laikosi 10 Dievo įsakymų. Tokį pat iššūkį metė ir V. Krėvės apysakos „Antanuko rytas“ veikėjas Antanukas. Nors jis nenorėtų melstis, tačiau bijo, kad „dievulis“ neleis jam užaugti tokiam dideliam, kaip jo „tėvulis“. Pagarba aukščiausiojo valiai tai įrodymas, kad tavo gyvenimo vertybė – gerumas. Tokie žmonės tiesiog nesugebėtų padaryti blogo, kadangi Dievas to neleidžia.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (424 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zasas12
  • Rašinys Ar šiom dienom sunku buti geru žmogum?
    10 - 3 balsai (-ų)
Rašinys Ar šiom dienom sunku buti geru žmogum?. (2013 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasinys-ar-siom-dienom-sunku-buti-geru-zmogum.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:43
×