Rastinis namas


Kanadietiskas rastinis namas. Mano rastinis namas. "dviejų aukštų gyvenamasis namas" kursinis.

Rąstinis namas – solidus statinys. Masyvios namo konstrukcijos patikimos, o patalpų mikroklimatas tarnauja namų jaukumui ir juose gyvenančių žmonių sveikatai. Spygliuočių rąstuose likę sakai teigiamai veikia name gyvenančių žmonių kvėpavimo takus ir plaučius. Įvadas. Mediena. Namo konstrukcijos. Medienos apsauga.

Mūsų vieno hektaro dydžio pirminės statybos aikštelė yra Kauno m. Panemunėje. Mes didžiuojamės tuo, kad visi mūsų namai yra pastatyti mūsų bendrovėje, mes neperleidžiame darbo su rąstais kitiems norintiems būti statytapvalaus profilio skersmuo gali būti nuo 20 iki 35 cm ir daugiau. Pjautinių sienojų (lafetu, dar kitaip įvardinamu - viengubo pjovimo) storis 18-30 cm. Visa mediena yra kirsta žiemą, džiovinta natūraliomis oro sąlygomis (orasause). Rąstai yra nužievinti ir apdirbti rankiniu būdu. Kiekvienas rąstas pažymėtas taip, kad  atitiktų po juo esantį rąstą, o kampuose yra naudojami keli sukirtimo būdai, kurie naudojami daugumai rankomis statančių rąstinius namelius europos, š. Amerikos arba kanados specialistų.

Mūsų meistrų, išskirtinai rankomis atlikti, kampų sujungimai, išpjovos yra labai tikslios, nepraleidžia vėjo ir vandens. Rąstų  paviršius gali būti obliuotas arba šlifuotas. Mediena taip pat gali buti džiovinta priverstinėse džiovyklose. Džiovinimo procesas 1-2 mėn. , pasiekiant 18-21% drėgnumą.

Pagrindinė rąstinio namo dalys yra - sienojų ir stogrąstų struktūros (dėžutės) pastatymas mūsų statybos aikštelėje užima nuo penkių dienų iki vieno mėnesio. Po to ji yra išardoma, sužymima ir transportuojama į kliento statybos aikštelę, kur vėl surenkprieš pristatant į kliento statybos aikštelę rąstinė struktūra apdorojama grybelį naikinančia medžiaga, antipirenais.

Po to jūs galite prašyti mūsų bendrovės pilnai užbaigti vidaus įrengimo ir kitus darbus, arba jūsų nusamdytas rangovas, turintis darbo patirties rąstinių namų įrengime, turėtų perimti tolimesnius darbus ir sėkmingai užbaigti pastatą.

Vidaus įrengimo ar kitus statybos darbus, liūdijančius apie pilną pastato užbaigimą,mūsų tinklalapyje pateikiami planų pavyzdžiai yra skirti padėti jums suprasti, kas daroma su rąstais. Tačiau jei jūs, kaip ir daugelis mūsų klientų, domitės pagal individualų projektą statomu namu, mes siūlome jums papaišyti savo idėjas ant popieriaus ir atsiųsti mums savo eskizą (su išmatavimais), kad mes galėtume jums pateikti preliminarinę rąstinių rąstinės struktūros kaina priklauso nuo pagrindinio aukšto išmatavimų, nuo rąstų storio ir jų apdirbimo būdo ir profilio, nuo medienos (rąstų) transportavimo atstumų, konstrukcijos sudėtingumo ir daug kitų faktorių.

Tam, kad orentuotumėtės, kiek apytikriai gali kainuoti jūsų pastatas, tai paprastai kaina būna 200 - 350 lt už vieną kvadratinį metrą sienos ploto.

  • Microsoft Word 248 KB
  • 2011 m.
  • 7 puslapiai (506 žodžiai)
  • Universitetas
  • Flatron17
  • Rastinis namas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Rastinis namas. (2011 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/rastinis-namas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 15:16
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo