Rašto mokslo darbo recenzija


Recenzijos pavyzdys. Recenzija pavyzdys. Recenzijos pavyzdziai. Recenziju pavyzdziai. Kursinio darbo recenzija. Ivado recenzija. Kursinio darbo recenzija pavyzdys. Recenzija pavyzdziai. Recenzijos rasymas. Rasto darbo recenzija.

Šioje recenzijoje viskas pateikta eilės tvarka, pradedant nuo įvado, tęsiant pagal turinį ir baigiant technine dalimi. Todėl neigiami ir teigiami darbo aspektai minimi kartu. Įvadas parašytas pagal reikalavimus. Yra pateikta: darbo tikslas, darbo objektas, darbo uždaviniai. Taip pat yra minimi šaltiniai, kuriais buvo naudotasi, atlikto tyrimo, leidusio pagelbėti analizėje, metodas. Tačiau įvade neįvardijamas darbo aktualumas ir nėra aprašyta dėstomos dalies struktūra. Taip pat du iš uždavinių buvo: „sužinoti ar yra ryšys tarp naudojimosi gyvybės draudimo paslaugomis ir aukštojo išsilavinimo turėjima“ ir „panagrinėti vilniaus miesto gyventojų požiūrį į gyvybės draudimo paslaugas“ šie uždaviniai buvo tuoj pat atsakyti įvade ir tik vienas iš jų detaliau panagrinėtas. Nors jie abu turėtų būti išsamiau nagrinėjami dėstomojoje dalyje. Šis tyrimas yra nepakankamai tikslus: „vis dėlto šio tyrimo rezultatą reikėtų vertinti kaip galimybę, kadangi imtis nebuvo reprezentatyvi. ”dar vienas teigiamas dalykas įvade ir visame darbe yra tai, kad šis darbas taip pat įtraukia ir šias dienas. Yra imami. Metai analizei ir ji yra vykdoma pačios autorės. Tai parodo, jog darbas yra svarbus šiandien ir daugeliui. Dėstomoje dalyje yra pateikta duomenų analizė ir ji sutampa su darbo įvade paminėtais uždaviniais. Šioji dalis turi visus atskirus reikiamus segmentus, t. Y. Skyrius, poskyrius ir skyriuose vardinamų dalykų numeraciją ir subnumeraciją dėstant teoriją ir faktus. Kiekvienas skyrius ir poskyris turi savo atskirus pavadinimus ir kiekvienas pavadinimas atitinka, tai kas po juo yra dėstoma. Tačiau ne kiekviena dėstomoji dalis, skyrius ar poskyris turi galutinį apibendrinimą. Apibendrinimų nebuvimas sudaro sunkesnę situaciją suprasti visą informaciją, kuri buvo išdėstyta po pavadinimus. Taip pat be apibendrinimo sudėtingiau suprasti ar ji visa padėjo paaiškinti temos ar potemės reikšmę ir ar apskritai ta informacija yra tarpusavyje susijusi, tiek su temos ir potemės pavadinimais. Kiti esantys apibendrinimai yra aiškiai ir tiksliai suformuluoti.
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (749 žodžiai)
  • Julija
  • Rašto mokslo darbo recenzija
    10 - 1 balsai (-ų)
Rašto mokslo darbo recenzija. (2012 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasto-mokslo-darbo-recenzija.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 26 d. 07:44
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo