Rašytojas Liudvikas Jakimavičius teigia, kad socialiniai tinklai primena šiukšlyną - Kultūra, 4 kalbėjimo potemė


Liudvikas jakimavičius socialiniai tinklai. Socialiniai tinklai siukslynas. Liudvikas jakimavičius apie socialinius tinklus. Rašytojas liudvikas jakimavičius teigia, kad socialiniai tinklai primena šiukšlyną.. Liudvikas jakimavičius socialiniai tinklai primena siukslyna. Kodel socialiniai tinklai primena siukslyna. Ar socialiniai tinklai primena siukslyna. Socialiniai tinklapiai primena šiukšlyną. Socialiniai tinklai yra siukslynas. Socialinia tinklai primena siukslyna.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kultūra. 4 potemė su planu. Rašytojas liudvikas jakimavičius teigia, kad socialiniai tinklai primena šiukšlyną. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kalbėjimo planas.

Pastaraisiais metais kasdienis gyvenimas jau nebeįsivaizduojamas be socialinio tinklalapio, kuriame galima įsidėti begales nuotraukų, pasiskelbti, kokia nuotaika šiandien, į kokius renginius žadama eiti artimiausiomis dienomis. Aišku, tai tik maža dalelė visų socialinio tinklalapio funkcijų. Šios „gėrybės“, galima vadinti kabutėse, galima ir be kabučių, kaip kas supranta, naudojamos kasdien ir pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo. Žmogus, neturintis profilio facebook‘e, laikomas keistuoliu, o jo pasiiaiškinimas, kad čia tikra nesąmonė ir nėra pramės jį kurtis, toli gražu suprantamas ne kiekvienam. Tačiau kuo toliau, tuo labiau socialiniuose tinklalapiuose galima pastebėti begales reklamų, beverčių paveiksliukų, niekingų „draugų“ pasisakymų – tikrų šiukšlių, kurios vis labiau nervina. Aišku, negalima ir absoliutinti, tokie socialiniai tinklalapiai turi ne tik neigiamų, bet ir teigiamų savybių, kurias visas ir norėčiau apžvelgti.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1020 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rašytojas Liudvikas Jakimavičius teigia, kad socialiniai tinklai primena šiukšlyną - Kultūra, 4 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Rašytojas Liudvikas Jakimavičius teigia, kad socialiniai tinklai primena šiukšlyną - Kultūra, 4 kalbėjimo potemė. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasytojas-liudvikas-jakimavicius-teigia-kad-socialiniai-tinklai-primena-siukslyna---kultura-4-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Spalio 24 d. 07:43
×