Rašytojas P. Hoegas (Peter Høeg) teigia, kad perėjimas į suaugusiųjų gyvenimą visuomet susijęs su stipriu, rimtu skausmu - Literatūra, 2 kalbėjimo potemė


Perejimas i suaugusiu gyvenima. Peteris hoegas. Peteris hoegas teigia. P.hoegas. Peter hoegas. Piteris hoegas. Peteris hoegas teigia kad. Rašytojas hoegas teigia. Paauglių perėjimas į suaugusiųjų gyvenimą. Rasytojas p.hoegas.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Literatūra, 2 kalbėjimo potemė. Rašytojas P. Hoegas (Peter Høeg) teigia, kad perėjimas į suaugusiųjų gyvenimą visuomet susijęs su stipriu, rimtu skausmu. Aptarkite šį procesą remdamiesi konkrečiais grožinės literatūros kūriniais. Kokybiška kalbėjimo potemė.

Paauglių savęs vertinimas yra nepastovus, nuolat kintantis ir susijęs su dažnais emocijų svyravimais.

Šiandien savo kalboje aptarsiu procesą, kurio metu žmogus pereina į suaugusiųjų gyvenimą ir pasiremdama grožinės literatūros kūriniais bandysiu argumentuoti Piterio Hoego teiginį, kad paauglystės laikotarpiu individas susiduria su stipriu, rimtu skausmu.

Visų pirma, norėčiau trumpai pristatyti šio teiginio autorių Piterį Hoegą. Tai iš ties įdomi asmenybė. Hoegas yra žymiausias šiuolaikinis danų rašytojas. Autoriaus biografija spalvinga: jis – buvęs šokėjas, jūreivis, aktorius, alpinistas, fechtuotojas.

Kitas kūrinys, kuriuo norėčiau argumentuoti jau minėtą teiginį yra parašytas lietuvių kilmės rašytojo Vinco Mykolaičio – Putino.

Perėjimas į suaugusiųjų gyvenimą priklauso nuo to koks yra atotrūkis tarp normų ir reikalavimų, kuriuos visuomenė kelia vaikams ir suaugusiesiems.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (867 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rašytojas P. Hoegas (Peter Høeg) teigia, kad perėjimas į suaugusiųjų gyvenimą visuomet susijęs su stipriu, rimtu skausmu - Literatūra, 2 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Rašytojas P. Hoegas (Peter Høeg) teigia, kad perėjimas į suaugusiųjų gyvenimą visuomet susijęs su stipriu, rimtu skausmu - Literatūra, 2 kalbėjimo potemė. (2013 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/rasytojas-p-hoegas-peter-heg-teigia-kad-perejimas-i-suaugusiuju-gyvenima-visuomet-susijes-su-stipriu-rimtu-skausmu---literatura-2-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 21:01
×