Raudoniuke sergančio vaiko slauga


Slaugos savarankiškas darbas. Vaiko slauga. Raudonukė. Klinikinė situacija. Raudonuke sergančio vaiko anamnezė. Slaugos planas. Literatūra.


Mama parsivedusi iš darželio savo, ketverių metų dukrytę, pastebėjo, kad mergaitė nerami, skundžiasi galvos skausmu, nenoru valgyti. Mama pamatavo temperatūrą, paaiškėjo, kad vaikas serga, nes temperatūra siekė 38,20C. Mama labai sunerimo, dėl mergaitės būklės. Paskambino gydytojai, kuri patarė duoti antipiretikų ir stebėti, kokie atsiras simptomai. Po kiek laiko gydytoja atvyko į namus ir apžiūrėjusi mergaitę nustatė, kad įtariama Raudonukė, nes pakaušyje kaklo srityje ir už ausų buvo padidėję limfmazgiai. Gydytoja patarė laukti iki ryto, nes turėtų mergaitę išberti ir tik tada pradės gerėti jos savijauta. Naktį mergaitė blogai miegojo, blaškėsi, mama labai jaudinosi, dėl to, kad mergaitė staiga susirgo. Iš ryto mergaitei pasireiškė sloga, ant veiduko atsirado rausvos, šiek tiek iškilusio dėmelės, temperatūra dar laikėsi.

Raudoniuke sergančio vaiko slauga. (2014 m. Vasario 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/raudoniuke-sergancio-vaiko-slauga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:41