Reabilitacijos centro verslo planas


Verslo aprašymas. Trumpas verslo srities aprašymas. Rinkodara. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Finansai. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Prognozuojamas balansas. Darbų grafikas.

AB „Agnetina“ yra medicinos verslo sritis, kurią planuojame atidaryti 2013 metų sausio 7-ąją dieną, užsiimsianti paslaugų vandenyje tiekimu. Lietuvoje nėra antros tokios pat paskirties atskiros, reabilitacijai skirtos, baseinų sistemos institucijos. Maži baseinėliai yra įkurti didžiųjų miestų poliklinikose, ligoninėse, sanatorijos, miestų pakraščiuose. Mūsų reabilitacijos pobūdžio baseinas bus pirmasis Lietuvoje, kuris specializuojasi tik į gydomuosius baseinus ir tai suteikia išskirtinumą ir pranašumą. Nepaisant to, įtakos esami baseinai vis tiek turės. Jie įtakos mūsų teikiamas paslaugas, bei kainas. Įstaigos, teikiančios paslaugas vandenyje, ypatingai vandens parkai, siūlo kur kas platesnį paslaugų spektrą ir tai traukia klientus. Mūsų įstaigoje klientams bus teikiamos tik vandens procedūros ne tik įvairius sutrikimus turintiems žmonėms, bet ir sveikiems miesto gyventojams.

Mes negalime teigti, jog tai yra visiškai nauja sritis, tai tiesiog patobulinta, specializuota sritis tik į vandens procedūras gydomaisiais tikslais. Ji reikalinga, nes reabilitacija vandenyje yra labai veiksminga: mažiau apkraunami sąnariai ir lengviau atlikami judesiai, lengviau stovėti, eiti, taip pat vandenyje gerėja periferinė kraujotaka, vanduo mažina skausmą, raumenų dirglumą, spazmiškumą, galūnių drebėjimą, gerina pacientų emocinę būklę. Šis reabilitacijos centras sudarys sąlygas gauti aukštos kokybės paslaugas vietiniams gyventojams, todėl žmonėms nebereikės važiuoti į toli įsikūrusias panašaus pobūdžio įstaigas.

„Agnetina“ reabilitacijos centras – tai vienybės ir ir kilnaus tikslo simbolis. Agnetina pavadinimas yra kilęs iš dviejų bendraautorių ir įkūrėjų vardų junginio (Agnė ir Kristina). Tai simbolizuoja darną, dviejų žmonių meilę savo darbui ir bendrų svajonių įgyvendinimą.

Idėjos gimė dar studijų laikais, stebint esamą rinką, įgaunant praktinės patirties. Noras padėti žmonėms neblėso, o gerėjanti finansinė padėtis tik dar labiau skatino idėjos plėtotę. Įmonės įkūrimui didžiausią reikšmę turėjo laimėjimas loterijoje, kuris jau po metų buvo pradėtas naudoti pastato statybai ir įrengimui. Dabar galime didžiuotis P. Armino gatvėje 27, Marijampolėje besibaigiančiu įsikurti reabilitacijos centru. Įmonę įregistruoti planuojame 2013 metų sausio 1-ąją dieną Registrų centre, Marijampolės filiale, o darbą planuojama pradėti 2013 metų sausio 7-ąją dieną.

Įmonės gyvavimo metu sieksime išplėsti teikiamas paslaugas, būti konkurecinga įmone, teikti kokybiškas paslaugas klientams bei tenkinti vartotojų poreikius. Neužmiršime ir pagrindinio įmonės tikslo – teikti reabilitacijos vandenyje paslaugas sveikatos sutrikimus turintiems žmonėms ir sudaryti sąlygas praleisti laisvalaikį asmenims be sutrikimų. Šį tikslą pasieksime, kai atsiras gyventojų poreikis naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis ir gydymo įstaigų poreikis bendradarbiauti.

Didinti klientų įvairovę (įtraukti ir vaikus);

Išplėsti savo veiklą ne tik Marijampolėje, bet ir kituose Lietuvos miestuose;

Savo veiklą ketiname išplėsti per ateinančius penkerius metus po pirmojo reabilitacijos centro

,,Agnetina“ atidarymo. Taip pat per ateinančius tris metus palnuojame plėsti ir paslaugų sritį. Darbo vietas kursime kartu su įmonės įsikūrimu, o klientus pritrauksime žiniasklaidos ir reklamos pagalba. Visų išvardintų tikslų siekimui ir veiklos plėtimui įgyvendinti ieškosime valstybinės paramos, mėginsime gauti ligonių krepšelius.

Stengsimės teikti aukštos kokybės paslaugas. Mūsų įmonėje dirbs tik aukštą kvalifikaciją turintys specialistai, kurie nuolat kels savo kvalifikaciją, lankys įvairius kursus. Visuomet atsižvelgsime į mūsų klientų poreikius ir pageidavimus, sukursime kuo jaukesnę ir šiltesnę aplinką, kurioje vartotojai pasijustų visuomet laukiami ir norėtų čia sugrįžti.

Kineziterapija vandenyje yra pagrindinė paslauga, kurią teiksime savo įmonėje. Paslaugos bus teikiamos sudarant dienines grupes ir bus sudarytos salygos vienu metu atlikti individualias ir grupines mankštas suaugusiems. Taip pat bus teikiamos ir laisvalaikio paslaugos, miesto gyventojams vakarais ir šeštadieniais. Šiomis paslaugomis sieksime didinti vietinių žmonių aktyvumą, padėsime žmonėms, turintiems labai dažnas ir jų gyvenimo kokybę trigdančias sveikatos problemas.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 992 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (4159 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • Reabilitacijos centro verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Reabilitacijos centro verslo planas. (2016 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/reabilitacijos-centro-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:28
×