Reakcijos laiko tyrimas esant skirtingoms sąlygoms


Reakcijos laiko tyrimas esant skirtingoms sąlygoms Įvadas. Tyrimo Metodika. Tyrimo dalyviai. Duomenų apdorojima. Ii rezultatai.


Tiriamieji: Bus tiriamas individualus reakcijos laikas ir lyginamas su kitų įvairiu amžiaus ir lyties dešimties grupės narių reakcijos laikas.

Tyrimo eiga: Tiriamasis sodinamas ant kėdės priešais kompiuterį. Asmeniui duodama dėžutė su dviem mygtukais, parodoma kaip jį naudoti. Pirmosios dalies sąlygos: ekrane bus stimulas kuris visada pasirodis toje pačioje vietoje, tyrėmasis turi paspauditį mygtuką kai jis jo pamatis. Tai reagavimas į atsirandantį signalą.

Antrą dalis yra panaši į pirmają : ją sudaro iš trėjų serijų, pirmą seriją skirta pasipraktikavimui, o kiti gauti reakcijos laiko duomenis. Ekrane du galimi stimulai, į kurios reikia skirtingai reaguoti. Strėlės formos stimulai rodomi kairėje arba dešinėje puse. Tiriamasis turi paspausti dešinį mygtuka,jeigu stimulas rodomas dešinėje pusėje, o kairį mygtuka jeigu stimulas yra kairėje pusėje.

Lyginant asmeninius su kitais tyrimo dalyviais, matoma kad asmeniniai duomenys yra pakankamai aukšti, nes autorės nuomone tam įtakojo patalpoj buvau buvau ne viena, bet autorė nera nei karto suklydusi. Nors šio tyrimo dalyviai net 3 suklydo paspausdami migtuką per anksti arba per lėtai.

Lyginant asmeninius ir grupės duomenis šį kartą tokio ryškaus skirtumo nematome. Atroje serijoje matome kad 9 numeris turi maksimalu reakcijos laiką. O 8 turi minumlu rakcijos laiko tyrimo atsakymus.

Lyginant asmeninius ir grupės reakcijos laiko vidurkių duomenų labai didelis skirtumas nėra stebimas. Šiame tyrime klydo 4 asmenys,todėl grupės atsakymų procentas keičiasi.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1278 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jekaterina
  • Reakcijos laiko tyrimas esant skirtingoms sąlygoms
    10 - 1 balsai (-ų)
Reakcijos laiko tyrimas esant skirtingoms sąlygoms . (2018 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/reakcijos-laiko-tyrimas-esant-skirtingoms-salygoms.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 23:25
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo