Realus idealus treneris


Realus idealus treneris.

Nuo seno sportas turėjo didžiulę įtaką žmogaus gyvenimui. Jis netik suteikia galimybę puikiai praleisti laiką, tačiau geriną fizinę būseną. Daugėjant sportuojančių žmonių atsirado ir vis daugiau sporto šakų, kurioms buvo sukurtos tam tikros taisyklės ir nuostatai. Žmonės sportinius žaidimus mokėsi vieni iš kitų, kol galiausiai atsirado trenerių, kurie tam tikrą sporto šaką išmanė ir žinojo kur kas geriau nei kiti. Šių žmonių atsiradimas žymiai pagerino tam tikros sporto šakos pasiekimus, nes treneriai puikiai išmanė žaidimo taisykles ir reikalavimus. Manau todėl ir šiandien yra tiek sporto šakų, kuriuose galima netik praleisti savo laisvalaikį, bet ir varžytis su kitais dėl siekio tobulėti, būti geresniu už kitus. Tačiau vien noro ir nusiteikimo neužtenka, atletui yra reikalingas treneris, kuris gali jauną žmogų nukreipti teisingu keliu. Todėl daugumos atletų rezultatai puikiai parodo, trenerio darbo metodus, treniruotes ir netgi trenerio atsidavimą darbui. Manau esant blogam treneriui, bus prasti ir atleto rezultatai. Todėl treneris netik turi naudoti senas metodikas, kurias jis išmoko ir naudoja nuolatos, treneris turi tobulėti kartu su atletu. Bet ar tikrai pasaulyje yra idealus treneris ?

Manau šiuolaikinėse sporto šakose rastumėme labai daug trenerių puikiai atspindinčių bent jau dalį idealaus trenerio aprašymo. Žinoma kekvienas treneris kaip ir bet kuris žmogus, turi įvairių teigiamų savybių ir įvairių silpnybių. Vieni treneriai yra tvarkingi, darbštūs pareigingi, gerai atliekantys savo darbą, tačiau pernelyg pikti, linkę įžeisti, sunkiai sugyvenantys su auklėtiniais ar kolegomis, kiti mandagūs taktiški, tačiau pernelyg lėti ir tingūs, abejingai atliekantys savo darbą. Jie formaliai atlieką savo darbą neidedant širdies, nesijaudindami dėl rezultatų. Kiti siekiantys tik iš vaikų gerų rezultatų ir su jais bendrauja vien sportiniais klausimais. Jiems svarbiausias rezultatas. Labai dažnai šitie treneriai išriškėja, komandiniuose vaikų sporto šakose. Kai prastesni žaidėjai, praleidžia visas rungtynės stebėdami nuo suolelio nors varžybos nebūna labai aukšto meistriškumo. Varžybų laikas nebūna suskirstytas visiems vienodas, siekiant jog rezultatai būtų aukštesni.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1681 žodžiai)
  • Universitetas
  • Matas
  • Realus idealus treneris
    10 - 8 balsai (-ų)
Realus idealus treneris. (2015 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/realus-idealus-treneris.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:53
×