Recenzijos žanro pristatymas


Recenzija. Pamokos tikslas ir uždavinys. Kas yra recenzija? receñzija [lot. recensio — įvertinimas], kritinis ir aiškinamasis naujo literatūros. Koks recenzijos tikslas? Prieš rašant recenziją. Recenzijos struktūra. Sudominkite. Pristatykite. Vertinkite. Rekomenduokite. Praktinis darbas. recenzijos įvadas. Apibendrinimas. Namų darbai.


Susipažinti su recenzijos žanro reikšme, struktūra ir reikalavimais.

Dirbdami kolektyviai su pateiktimi sužinos, kas yra recenzija ir kokia jos paskirtis, individualiai ir poromis išanalizuos pagal rekomendacijas 1 iš pateiktų Įvadų pavyzdžių ir išsakys nuomonę.

Recenzijos paskirtis – viešai pristatyti ir kritiškai įvertinti kūrinį, padėti suprasti, išreikšti asmeninę nuomonę, rekomenduoti jį ar ne, suteikti pakankamai informacijos, kad skaitytojas galėtų nuspręsti, ar jis nori jį pažiūrėti/skaityti. Kokie svarbiausi apibrėžimo žodžiai? Užsirašykite.

Recenzijos struktūrą sudaro 4 dalys: Įvadas, knygos/filmo/spektaklio aprašymas, knygos/filmo/spektaklio analizė, išvados. SVARBU: sudominti, supažindinti, analizuoti, vertinti.

Ką reiškia šis žodis? Apie ką rašomos recenzijos? Pratęskite sakinį: Recenzijos rašomos, kai Kokia recenzijos struktūra? REFLEKSIJA Kodėl reikia mokėti rašyti recenziją?

Pasirinkti 1 iš dienyne pateiktų recenzijų ir išanalizuoti pagal rekomendacijas.(atsispausdinti).

  • MS PowerPoint 375 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (591 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Lilija
  • Recenzijos žanro pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Recenzijos žanro pristatymas . (2018 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/recenzijos-zanro-pristatymas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 17 d. 07:36
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!