Referatas apie futbolą


Kūno kultūros referatas. Įvadas. Futbolas. Futbolininkų pagrindinės pozicijos. Žaidimo technika. Teisėjavimas ir sankcijos. Futbolas mano mokykloje. Išvados. Literatūra.


Futbolas yra antra pagal populiarumą sporto šaka Lietuvoje. Turbūt nesutiksime tokio žmogaus kuris nebūtų girdėjęs apie futbolą. Savo dabepapasakosiu šiek itek apie patį futbolą, jo žaidėjus, techniką ir teisėjavimą, bet didžaiusią dėmesį bandysiu atkreipti į futbolą Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijoje. Labai svarbu yra įtraukti mokinį į užklasinę sportinę veiklą. Pedagogai per sportą stengiasi skatinti ugdytinių saviraišką, ieško talentingų sportininkų. Pradeda juos rengti per pamokas ir popamokinėje veikloje. Gabesniems siūlo išbandyti sporto mokyklas, kad ateityje sugebėtų deramai atstovaauti Europos ir pasaulio čempionatuose ar net Olimpinėse Žaidynėse. Taip jie ugdo fiziškai sveiką ir aktyvią visuomenę.

Referatas apie futbolą. (2014 m. Spalio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/referatas-apie-futbola.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 11:44