Referatas apie santuoką


Kas yra santuoka ese. Referatas "santuokos sakramentas". Santuokos sudarymas teises ese. Referatas santuokos sakramentas. Ese apie santuoka. Santuokos sudarymas ese. Šeima ir santuoka - esė.

Intymumas ir artumas. Vestuvės. Vedybinio prisiderinimo klausimai/problemos. Žentai ir marčios. Broliai / seserys ir santykiai su jais. Vestuvių organizavimas. Tai būtų poros susikūrimas. Vienas iš sunkiausiai pereinamuoju laikotarpiu/periodu. Santuoka yra romantizuojama ir tai apsunkina šį periodą, nes visi aplinkiai tenori matyti tik tos poros laimę.

Santuoka reikalauja, kad žmonės iš naujo suderintu kartu visą eilę klausimų, kuriuos jie anksčiau išsprendė individualiai, arba kurie buvo išspręsti branduolinės šeimos Kada ir kaip valgyti, miegoti, kalbėti, pyktis, dirbti, ilsėtis, turėti lytinius santykius.

Pora turi apsispręsti dėl atostogų, kaip panaudotos turimą erdvę, laiką, pinigus, taip pat turi apsispręsti, kurios šeimos tradicijas paliks, o kurias sukurs patys. Taip pat turi iš naujo pertvarkyti savo santykius su tėvais, bpseudo intymumas – dažniausiai sutinkamas moterų tarpe ir ištikrųjų tai yra visiškas jos atsidavimas, ji teigia, kad jie labai artimi, savo poreikių visiškai nežiūri.

Pseudo atsiskyrimas – kurio dažniausiai laikosi vyrai Stengiamasi išlaikyti atstumą tarpasmeniniuose santykiuose.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (1283 žodžiai)
  • Referatas apie santuoką
    8 - 3 balsai (-ų)
Referatas apie santuoką. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/referatas-apie-santuoka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 09:26
×