Refleksija - lyderyste


Neklystantis lyderis – Ne lyderis. Travis BradberryContributor. Fostering a cult of personality. Dodging accountability. Lacking self awareness. Forgetting that communication is a two way street. Not firing poor performers. Succumbing to the tyranny of the urgent. Bringing It All Together.


Analizuojant straipsnį, manau, galima būtų teigti, kad turi turėti lyderiui būdingų savybių, tokių kaip pasitikėjimą savimi, atsidavimą vienam tikslui, sugebėjimą motyvuoti žmones ir formuoti komandas, mokėti derėtis, sugebėti intensyviai dirbti, bei sugebėti pasiekti tikslą.

Dar viena lyderių dažnai daroma klaida, tai nebendravimas su savo komandos nariais. Kiekvienas lyderis turi žinoti, kad komandos nariai labiausiai vertina bendravimą. Šiais laikais dažnas lyderis yra pamiršęs bendravimo galią, kadangi, aplinkui sukasi vien tik naujausios technologijos. Bendravimas leidžia įgyti komandos narių pagarbą, sąlygoja jų atvirumą ir nuoširdumą, didina motyvaciją. Be abejo, tik tuo atveju, kai komandos nariai jaučia, kad gali išsakyti savo nuoširdžias mintis ir nuomones, ir toks nuoširdumas neturės neigiamos įtakos jiems patiems. Bendravimas stiprina pozityvius santykius tarp lyderio ir komandos narių.

Taigi, lyderis be klaidų – tai ne lyderis. Straipsnis puikai nusako šios temos esme, ir padeda geriau suprasti, kodėl klaidos ne visada yra blogas dalykas. Tik mokydamiesi iš savo klaidų mes kuriame geresnį pasaulį aplink save, o bendravimas mums padeda sukurti efektyvesnę darbo grupę.

  • Vadyba Refleksija
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1398 žodžiai)
  • Lukas
  • Refleksija - lyderyste
    10 - 5 balsai (-ų)
Refleksija - lyderyste. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/refleksija-lyderyste.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 19:53
×