Regetonas


Regetonas. "PERREO" (isp. "Ispaniškas šuo") - gimė Puerto Rike. Šokis Reggaeton "PERREO". Tai ypač seksualus ir aistringas šokis poroje. Regetonas daugiausiai paplitęs jaunimo tarpe. Egzistuoja dvi Regetono. Istorija. Tik 2004-aisiais regetonas. Regetonas (Reggaeton) yra. Muzika. Regetono muzika susideda iš įvairiausių muzikos krypčių. Pačių šokėjų žodžiais tariant "Vyrams - tai naujas savo kūno galimybių atskleidimas. Daddy Yankee Tego. Populiariausi šių dienų. Regetono atlikėjai yra. Verta pažiūrėti.

Egzistuoja dvi Regetono kilmės versijos.Vieni teigia, kad jis kilo Panamoje, kiti - Puerto Rike (kur kilę dauguma Regetono atlikėjų). Iš tiesų, Regetonas kilo iš Jamaikos regio, bet ir buvo įtakotas kitų muzikos krypčių, kaip Šiaurės Amerikos Hip Hop'o ir Pietų Amerikos ritmų. Pirmieji garsai, primenantys Regetoną, skambėjo Puerto Riko diskotekoje 1993m.

Regetonas (Reggaeton) yra labiausiai užvedantis ir ypač sėkmingas bei labai sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis muzikos stilius. Per pastaruosius metus, kaip ir dauguma lanksčių muzikos stilių, ėmė jungti daugybę elementų iš "gatvės", kurie sudarė energijos proveržio bangą iš Puerto Riko ir Kubos.

  • MS PowerPoint 1124 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (320 žodžiai)
  • Keitė
  • Regetonas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Regetonas. (2015 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/regetonas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 16:36
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo