Regiono ekonomika: Šiaurės šalys „Fazer“


Įvadas. Kompanijos „Fazer“ istorija. „Fazer“ istorija. UAB „Fazer Lietuva“ istorija. UAB „Fazer Lietuva“ – vertybės, misija, vizija, etikos principai ir socialinis gyvenimas. Vertybės , misija ir vizija. Etikos principai. Socialinė atsakomybė. Įmonės produkcija. Saldieji produktai. Duonos gaminiai. Literatūros sąrašas.


Nuo 1999 metų „Gardėsio“ gaminiams skiriami „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimai.

2004 m. „Gardėsis“ pasiekė antrą poziciją pagal užimamą duonos rinkos dalį.

2014 m. juoda „Bočių“ duona buvo išrinkta „Lietuvos metų gaminiu 2013“

„Gardėsio“ „Bočių“ juoda duona jau antrus metus iš eilės yra populiariausia juoda duona Lietuvoje (pernai augo +20%). Įmonė taip pat išlaikė lyderio pozicijas pridėtinės vertės segmentuose su stipriais prekių ženklais. „Jorė“ prekių ženklas itin sėkmingai žengė į užkandžių kategoriją su „Jorė“ džiovintomis duonos riekelėmis, sparčiai populiarėjo „Auksė“ gaminiai sumuštiniams (augo +62%), stiprias pozicijas išlaikė mažu formatu išsiskiriantys „Tip Top“ gaminiai (+36%) bei „Skrudink ir ragauk“ sumuštinių duonos (+10%).

2. UAB „Fazer Lietuva“ – vertybės, misija, vizija, etikos principai ir socialinis gyvenimas

Nuo senų laikų žmonės pusryčiams valgo dribsnių košę, nes grūdai pasižymi maistingumu, yra lengvai virškinami ir suteikia energijos visai dienai. Iš 100 % ruginių miltų, nenaudojant pridėtinių mielių, „Gardėsio“ meistrų iškepta duona, kurios daugiau nei 17 % sudaro viso grūdo ruginiai, miežių ir speltų dribsniai.

  • Microsoft Word 268 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1863 žodžiai)
  • Universitetas
  • Beata
  • Regiono ekonomika: Šiaurės šalys „Fazer“
    10 - 1 balsai (-ų)
Regiono ekonomika: Šiaurės šalys „Fazer“. (2017 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/regiono-ekonomika-siaures-salys-fazer.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 19:57
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo