Regionų ir miestų šventės vienas iš būdų kultūriniam paveldui populiarinti - Kultūra, 6 kalbėjimo potemė


Miestu ir regionu sventes. Regioninės šventės. Regionų šventės. Regionu ir miestu sventes kulturiniam paveldui populiarinti. Regionų ir miestų šventės vienas iš būdų kultūriniam paveldui populiarinti.. Regionų ir miestų šventės vienas iš būdų kultūriniam paveldui populiarinti.. Lietuvos miestu sventes. Regionu ir miesto sventes. Regionu ir miestu sventes vienas is budu kulturiniam paveldui populiarinti planas. Miestu regionu sventes.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kultūra. 5 potemė. Regionų ir miestų šventės vienas iš būdų kultūriniam paveldui populiarinti. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kalbėjimo planas.


Žodis „šventė“ skamba visada iškilmingai ir suteikia vilčių, kad bus smagu. Žmonės jau nuo senų laikų švęsdavo: tai krikštynas, tai vestuves, tai šiaip kokią savo krašto šventę sumąstydavo – vis linksmiau ir įdomiau gyventi, kai nėra rutinos ir kartais galima pasikelti nuotaiką. Išties, yra nemažai renginių, kurie turi reikšmę, nėra pompastiški, suorganizuoti minimaliomis išlaidomis – juk šventėje neturėtų būti svarbu pinigai, o ji turėtų džiuginti žmogaus sielą be jokio materialumo arba su itin mažomis išlaidomis. Deja, mūsų vartotojiškoje visuomenėje regioninės šventės neretai turi tikslą pritraukti daug lankytojų, kurie atneštų pelną. Aišku, tikrai negalima absoliutinti, tikrai yra renginių, kurie skirti tam tikrų regionų ar miestų, o kartu ir visos tautos kultūriniam paveldui populiarinti bežiūrint į liaudies koncertus, šokius, pasiklausant įvairių liaudies meistrelių pamokėlių. Norėčiau aptarti keletą pačių garsiausių Lietuvos švenčių.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1126 žodžiai)
  • Mokykla
  • Regionų ir miestų šventės vienas iš būdų kultūriniam paveldui populiarinti - Kultūra, 6 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Regionų ir miestų šventės vienas iš būdų kultūriniam paveldui populiarinti - Kultūra, 6 kalbėjimo potemė. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/regionu-ir-miestu-sventes-vienas-is-budu-kulturiniam-paveldui-populiarinti-kultura-6-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:32
×