Reikalavimai saugai ir sveikatai trąšų įmonėje


Įvadas. Sąvokos. LR institucijų dokumentai reglamentuojantys saugų ir sveiką darbą. Darbuotojų saugos ir sveiko darbo organizavimas trąšų įmonėje. Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentai trąšų įmonėje. Trąšų įmonėje egzistuojantys rizikos faktoriai. Cheminių medžiagų gamybos saugos taisyklės. Apsauga nuo kenksmingos aplinkos ir sprogimo rizikos. Priešgaisrinė saugą įmonėje. Darbo ir poilsio organizavimas trąšų įmonėje. Higienos normos Darboviečių patalpų vėdinimas ir patalpų temperatūra. Patalpų grindys, sienos, lubos. Natūralus ir dirbtinis apšvietimas. Evakavimo keliai ir išėjimai. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Tema reikalavimai saugai ir sveikatai trąšų įmonėje yra aktuali, nes svarbu užtikrinti darbuotojų darbingumą, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti skirtas prevencines priemones, kurios bus naudojamos trąšų įmonės veiklos etapuose, taip pat svarbu apsaugoti darbuotojus nuo profesinės rizikos arba ją bent kiek sumažinti.

Darbo objektas - reikalavimai saugai ir sveikatai trąšų įmonėse.

Darbo tikslas – išanalizuoti reikalavimus saugai ir sveikatai trąšų įmonėje, išsiaiškinti trąšų įmonėje esančius rizikos faktorius, cheminių medžiagų gamybos taisykles. Taip pat apibrėžti higienos normas, kokie turi būti evakavimo keliai ir išėjimai, priešgaisrinė sauga įmonėje.

Tyrimo charakteristika. Siekiant ištirti reikalavimus saugai ir sveikatai trąšų įmonėje, atlikti mokslinės literatūros analizė.

  • Sauga Kursinis darbas
  • Microsoft Word 180 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (4112 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vida
  • Reikalavimai saugai ir sveikatai trąšų įmonėje
    10 - 4 balsai (-ų)
Reikalavimai saugai ir sveikatai trąšų įmonėje. (2014 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/reikalavimai-saugai-ir-sveikatai-trasu-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:08
×