Reikalavimų specifikavimo dokumentas


Reikalavimų specifikacijos dokumentas. Imones is reikalavimu specifikavimo dokumentas. Specifikavimo dokumentas 5vadas. Reikalavimai specifikavimo dokumentas. Reikalavimu dokumentas. Sąryšis su kitais reikalavimais. Kursinio darbo 5vado pvz. Reikalavimo specifikacijos pavyzdys. Funkciniai reikalavimai sistemai taksi. Funkciniai reikalavimai taksi.

Įvadas. Dokumento tikslas. Dalyvių ir tyrimo srities savybės. Kuriamo produkto savybės. Kompiuterizuojamos organizacijos apibūdinimas. Bendri reikalavimai. Produkto apibrėžimas. Analogiškų sistemų apibūdinimas. Vartotojų apibūdinimas. Vartotojų problemų apibūdinimas. Vartotojų tikslai ir reikalavimai. Bendri apribojimai. Funkciniai reikalavimai. Reikalavimo apibrėžimas. Reikalavimo aprašymas. Reikalavimo įtaka visai sistemai. Techniniai klausimai. Kaina ir darbo grafikas. Rizika. Sąryšis su kitais reikalavimais. Reikalavimai sąsajai. Vartotojo sąsajos. Gui – grafinė vartotojo sąsaja. Cli – komandinės eilutės sąsaja. Api – taikomųjų programų sąsaja. Diagnostika. Techninės įrangos sąsajos. Komunikacinės sąsajos. Programinės įrangos sąsajos. Sistemos darbo reikalavimai. Projekto apribojimai. Standartai. Apribojimai techninei įrangai. Kiti apribojimai. Kiti nefunkciniai sistemos atributai. Saugumas. Patikimumas. Reikalavimai is palaikymui. Is perkeliamumas. Is išplėtimo reikalavimai. Pakartotino panaudojimo reikalavimai. Taikomųjų programų suderinamumas. Resursų panaudojimas. Reikalavimai servisui. Probleminės srities objektiškai orientuota analizė. Paveldėjimo santykiai. Klasių aprašymas. Operacinis scenarijus. Preliminarus darbų grafikas. Preliminarus biudžetas. Priedai. Terminų apibrėžimai, sutrumpinimai. Literatūra.

Pati savaime informacija nėra vertinga. Milžiniški jos kiekiai laisvai platinami visuomenės informavimo priemonių dėka, tačiau kaip dažnai dėl klaidingos, nepilnos ar pasenusios informacijos prarandama savo lėšų ir laiko. Ir tam, kad priimti teisingus sprendimus, reikalingi pagalbininkai - tie, kas surinktų ir pateiktų reikalingą informaciją. Šiam t pagrindinis tikslas - parašyti reikalavimus kompiuterizuojamai informacijos sistemai, pateikti patobulintą įmonės padalinio informacijos sistemos variantą. Bus aprašoma ko norima iš sistemos, ką ji turi atliktsu šia informacijos sistema dirbs beveik visa administracija, pradedant nuo direktoriaus ir baigiant sandėliavimu. Nagrinėjama organizacija gamina mineralinio vandens ir alaus produktus. Visam šiam procesui gyvuoti reikalinga informacija ir dokumkuriama is turi dirbti greitai (neturėtų reikėti laukti duomenų, suvestinių ar analizių), turėtų sietis su kitais organizacijos skyriais (finansų, sandėlio, komercijos, marketingo – reklamos. ). Naujas produktas pagerins informacijos srautus sukuriant vietinį organizacijos kompiuterinį tinklą, didesnė dalis dokumentų bus ruošiami kompiuteriu ir saug UAB x – yra organizacija, kurios pagrindinė veikla yra mineralinio vandens ir alaus gamyba bei realizavimas. Pagaminta produkcija parduodama tik Lietuvoje. Mineralinio vandens gamyba dėl trūkstamų marketinginių žinių yra laikinai pristabdyta. Daugiausia yra pagaminama stipraus alaus neg kuriama informacinė sistema padės įmonėje pagerinti ir pagreitinti informacijos gavimo ir perdavimo operacijas. Is turi apjungti visą gaminamos produkcijos procesą: užsakymų priėmimą ir perdavimą, palengvinti buinformacinė sistema, be abejo gali turėti analogų, kadangi tokie poreikiai, kurie kilo šiai uždarajai akcinei bendrovei, galėjo kilti anksčiau kokiai nors kitai įmonei.

Uab x įmonėje veikianti iki šiol sistema yra gana menka, duomenys apie užsakymus, personalą ir visą kitą suvedami į kelias excel lenteles, tai nėra efektyvu, nes duomenys gaunami kuriamos is vartotojai bus visi darbuotojai, kurie tiesiogiai dalyvaus darbo organizavimo procese. T. Ja naudosis tie, kurie tiesiogiai galės perduoti kintančius duomenis (valdymo, finansų skyrius, komercijos skyrius ir marketingo-reklamos skyrių darbotojai). Bendrai apibūdinant, tai su visų pirma darbuotojus reikės apmokinti dirbti su šia is programa. Kad tinkamai vyktų organizacijos darbas, gavus bet kokią informaciją, priėmus svarbų sprendimą, ar gavus tam tikro darbo rezultatus, būtina juos operatyviai perduoti ir kitiems.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2011 m.
  • 16 puslapių (2703 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • Reikalavimų specifikavimo dokumentas
    10 - 1 balsai (-ų)
Reikalavimų specifikavimo dokumentas. (2011 m. Vasario 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/reikalavimu-specifikavimo-dokumentas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 21:42
×