Reklama ir jos analizė parduotuvėje optika


Įvadas. Trumpa firmos “vision express” charakteristika. Bendrovės įkūrimas ir jos veikla. Teorinė dalis. Reklama ir jos išvystymas. Reklamos esmė, vaidmuo ir veiklos kryptys. Reklamos funkcijos. Pagrindinės reklamos savybės. Reklamos proceso sudėtis. Reklaminės veiklos organizavimas. Reklamos tikslų formulavimas. Reklamos biudžeto nustatymas. Reklaminio kreipinio sudarymas. Reklamos priemonių parinkimas. Projektinė dalis. Temos aktualumas. “vision express” optikos salono prekių reklamos ypatybės. Reklamos priemonės. Reklamos ir parduotuvės apipavidalinimo ryšys. Reklamos organizavimas. Reklamos biudžetas. Teisinis reklamos reguliavimas lietuvoje. Išvados ir pasiūlymai. Išvados. Pasiūlymai. Literatūra. Priedai.

Kaip studentės, studijuojančios verslo administravimo specialybę, susidomėjome ir norėtume išanalizuoti reklamą iš kitos pusės. Ne kaip vartotojai priimantys reklamą, o kaip reklamos davėjai. Todėl ir pasirinkome temą apie reklamą. Savo darbe stengėmės išanalizuoti tokius teorinius klausimus, kaip: kas yra reklama, kokios jos veiklos kryptys, tikslai, funkcijos, bruožai, organizavimas.

Teorinėje dalyje apžvelgiamas reklamos išvystymas, jos veiklos kryptys, savybės, funkcijos. Nagrinėjami klausimai, susiję su reklamos organizavimu: tikslų formulavimu, biudžeto nustatymu, reklaminio kreipinio sudarymu ir reklamos priemonių parinkimu.

Projektinėje dalyje toliau analizuojama reklamos tema firmos “Vision Express” pavyzdžiu. Nagrinėjamas reklamos aktualumas Lietuvos ir firmos mastu, specifinės optikos salono prekių reklamos ypatybės, firmos “Vision Express” naudojamos reklamos priemonės, kaip organizuojama reklaminė kampanija, bei kokiais metodais paskaičiuojamas reklamos biudžetas.

Mūsų kursinis darbas ir atspindės atsakymus į tokius ir panašius klausimus.

  • Marketingas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 74 KB
  • 2013 m.
  • 35 puslapiai (8639 žodžiai)
  • Universitetas
  • Voitech
  • Reklama ir jos analizė parduotuvėje optika
    10 - 4 balsai (-ų)
Reklama ir jos analizė parduotuvėje optika. (2013 m. Rugpjūčio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklama-ir-jos-analize-parduotuveje-optika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:10
×