Reklamos agentūra. Praktika


Praktika reklamos agenturoje. Praktikos ataskaita reklamos agenturoje. Reklamos agenturos praktika. Reklamos agenturos organizacine struktura. Reklamos agenturos vilniuje praktika. Praktikos ataskaita reklamos agentura. Reklamos agentura tikslai. Reklamos agenturos darbo organizavimas. Reklamos agenturos veiklos organizavimas. Reklamos agentura praktikos atakaita.

Turinys. Apie reklamos agentūra „Via nota“. UAB „Via nota“ teikiamos paslaugos. Praktikos aprašymas. Išvados. Priedai. UAB „Via Nota“ - moderni, įvairias paslaugas teikianti reklamos agentūra. Savo veiklą plėtojanti nuo 1991 metų, yra įsikūrusi Vilniuje, aptarnaujanti klientus iš visos Lietuvos. UAB „VIA NOTA“ specializacija - kompleksinė reklaminės produkcijos gamyba, smulkiatiražė spauda bei firminio stiliaus kūrimas. Pagrindiniai šios reklamos agentūros klientai yra smulkios ir vidutinės įmonės, tačiau patys būdami reklaminių suvenyrų ir verslo dovanų importuotojai bei turėdami logotipų uždėjimo technologijas, savo paslaugas jie teikia ir kitoms reklamos agentūroms.
Kiekvienos įmonės sėkmingos veiklos strategijos kūrimą įtakoja misija bei tikslas. Misija: visų reklamos paslaugų sutekimas. Pagrindinis įmonės tikslas - išlaikyti rinkoje geriausias sąlygas, užtikrinant kokybišką aptarnavimą; partnerių paieška ir gerų santykių su jais palaikymas, bei efektyvus bendro tikslo siekimas; konkurentų analizavimas bei darbuotojų motyvavimas.

Uab via nota - moderni, įvairias paslaugas teikianti reklamos agentūra. Savo veiklą plėtojanti nuo 1991 metų, yra įsikūrusi vilniuje, aptarnaujanti klientus iš visos Lietuvos.

Uab via nota specializacija - kompleksinė reklaminės produkcijos gamyba, smulkiatiražė spauda bei firminio stiliaus kūrimas.

Pagrindiniai šios reklamos agentūros klientai yra smulkios ir vidutinės įmonės, tačiau patys būdami reklaminių suvenyrų ir verslo dovanų importuotojai bei turėdami logotipų uždėjimo technologijas, savo paslaugas jie teikia ir kitoms reklamos apagrindinis įmonės tikslas - išlaikyti rinkoje geriausias sąlygas, užtikrinant kokybišką aptarnavimą; partnerių paieška ir gerų santykių su jais palaikymas, bei reklamos agentūra via nota - nuolat auganti bendrovė, siekianti turėti profesionalius darbuotojus, dirbančius kaip stipri bei darni komanda. Bendrovėje dirba apie 30 žmonių, kurių dauguma čia dira nuo pat įmonės įkūrimo.

Bendrovės organizacinė struktūra ir pavaldumo ryšiai pateikiami žemiau pateikiamoje diagramoje (priedas nr. 1). Aukščiausiame lygmenyje yra direktorius, tai yra asmuo valdantis ir tvarkantis kolektyvo darbą bei reikalaujantis iš jo nuoseklaus ir rezultatyvaus darbo. Vadovas su kiekvienu organizacijos nariu svarbiais klausimais bendrauja atskirai. Žemesniame už direktorių lygmenyje yra jam tiesiogiai pavaldūs šie darbuotojai: administratorė, vyr. Buhalterė, direktoriaus pavaduotoja reklamai, komercijos vadovė. Vadovavimas įmonėje yra funkcinis. Tai yra toks vadovavimo stilius, kai darbas išskaidomas į funkcinius valdymo vienetus. Tai leidžia kiekvienam vienetui geriau susikoncentruoti į užduotį ir būti atsakingu tik už savreklamos agentūros veiklos organizavimas įgyvendinamas laikantis tam tikros tvarkos, Darbo etapų (priedas nr. 2). Kiekvieną etapą reikalaujama pagrįsti dokumentu: teikimu, perdavimo aktu, ataskaita, tarpiniu projektu, kuris turi būti patvirtintas abiejų pusių.

Kontaktas su užsakovu prasideda nuo administratorės. Įvertinusi kliento poreikį, administratorė nukreipia klientą į atitinkamus užsakymus priimantį projektų vadovą. Projektų vadovai, dizaineriai ir meistrai bendradarbiauja su užsakovu visame procese: nuo dizaiprojektus ruošia kartu su dizaineriu. Dizaineriui tiksliai nusako užsakovų pageidavimus, projektavimo terminus, matmenis.

Skaičiuoja sąmatas, kurias derina su padalinio vadovu. Jei yra subrangovinės firmos, pateikia visų subrangovinių firmų kainas.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2011 m.
  • 16 puslapių (1690 žodžiai)
  • Kolegija
  • Margarita
  • Reklamos agentūra. Praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Reklamos agentūra. Praktika. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-agentura-praktika.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 10:19
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo