Reklamos agentūra verslo planas


Ekonomikos verslo planas. Verslo plano santrauka. Marketingo planas. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Verslo aplinkos veiksniai. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Veiklos organizavimas ir pardavimų prognozė. Darbų pasiskirstymas. Įmonės vykdomų darbų aprašymas. Gamybos poreikiai. Reikalingos patalpos. Pradinės išlaidos. Pridėtinės mėnesinės išlaidos. Darbuotojų atlyginimas. Finansinės lėšos verslo pradžiai. Pardavimų prognozė. Troleibusų ir autobusų apklijavimas. Kitos galimos reklamos priemonės viešajame transporte. Spaudos ir gamybos darbai. Plačiaformatės spaudos atsiperkamumas. Pinigų srautų prognozė. Bendrasis pelningumas. Potencialių klientų sąrašas. Kitos plėtojamos lauko reklamos sferos.


Šis verslo planas aprašo kuriamos lauko reklamos agentūros UAB „xxx“ veiklos strategiją. Tikimės, kad ji padės jums suprasti kokia yra mūsų „vizija“, supažindins su rinkos situacija, atskleis mūsų gamybinę veiklą, darbo metodus, aprašys reikiamą įrangą verslo pradžiai bei palengvins kredito gavimą „vizijos“ įgyvendinimui. Įmonės įkūrėjui – Jonui Jonaičiui, mintis įkurti savo reklamos gamybos įmonę sukosi jau keletą metų, todėl visą šį laiką mes kryptingai tobulinome savo žinias bei įgudžius: studijavome verslo ir reklamos vadybą, mokėmės vizualinių medijų technologijas, dirbome spaudos įmonėse ir reklamos agentūrose. Šiuo metu mūsų rodomi darbo rezultatai privačiuose įmonėse bei pasikeitusi rinkos situacija paskatino mus nebe atidelioti planų, o imtis nuosavo verslo dabar.

Stebėdami lauko reklamos tendencijas, kaip vartotojai ir gamintojai supratome kliento poreikius. Esame tvirtai įsitikinę, kad mūsų asmeninės savybės ir darbo principai leis mūsų įmonei efektyviai įsiskverbti į Lietuvos lauko reklamos rinką, neš naudą mums ir mūsų klientams.

  • Ekonomika Verslo planai
  • 2013 m.
  • Gediminas
  • 22 puslapiai (3933 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ekonomikos verslo planai
  • Microsoft Word 283 KB
  • Reklamos agentūra verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Reklamos agentūra verslo planas. (2013 m. Gegužės 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/reklamos-agentura-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 04:47