Reklamos agentūros steigimas - verslo planas


Santrauka. Įmonės aprašymas ir projekto pristatymas. Įmonės aprašymas. Tikslai ir uždaviniai. Numatomos veiklos pristatymas. Siūlomi produktai (paslaugos). Rinka ir konkurentai. Esama rinkos būklė. Konkurentai. Rinkodara. Rinkodaros ir pardavimo strategija. Kainodara. Reklama ir rėmimas. Produkto (paslaugos) gamyba (tiekimas). Gamybos proceso aprašymas. Patalpos, įrengimai ir žaliavos. Darbo jėga. Vadyba. Savininkas ir valdytojai. Rizikos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Finansinė dalis. Pradinės išlaidos. Atlyginimai. Tiesioginės išlaidos. Savikainos nustatymas. Pelno (nuostolių) ataskaita. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Renkantis geografiškai potencialią vietą įmonei kurti, keletą metų buvo domimasi įvairiomis spaustuvėmis bei panašaus tipo įmonėmis Lietuvoje, ieškota vietų, kuriose būtų nemažas gyventojų skaičius, kad tai būtų aktyvi vieta ir nuspręsta, jog naują įmonę geografiškai geriausia būtų įkurti Šiauliuose (Vilniaus g.). Patalpos iš anksto buvo nusipirktos įmonės savininko, todėl išlaidų nuomos mokesčiui nebus.

Atlikus apklausą Šiauliuose, ar būtų paklausa, įkūrus reklamos įmonę šiame mieste, žmonės aktyviai dalyvavo ir susumavus rezultatus, nuspręsta, kad žmonės būtų patenkinti, savo mieste turėdami tokio tipo, reklamos ir spaudos, paslaugas.

Užsakymai bus priimami nuo 08:00 val. iki 17:00 val. telefonu arba klientui atvykus į įmonės būstinę. Atsiimti savo užsisakytą produktą galima bus tik įmonės būstinėje, vėliau bus svarstomi įvairūs kiti galimi užsakymų atsiėmimo būdai, kurie būtų patogūs klientui.

Įkuriamos įmonės vienas iš sėkmės garantų - įmonėje dirbantys tik kvalifikuoti ir profesionalūs specialistai, išmanantys inovacijas, gebantys įsiklausyti net į pačių išrankiausių klientų norus, modernūs ir greiti. Šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje itin svarbu prisitaikyti prie tempo ir viską atlikti taip pat greitai, kokybiškai ir profesionaliai. To įmonė ir sieks.

Pradedant verslą labai svarbu atsižvelgti į dabartinę rinkos situaciją: paklausą, konkurenciją. Visa tai kėlė nemažai klausimų įkuriant naują firmą. Kadangi, spaustuvių, reklamos agentūrų ir panašaus pobūdžio įmonių Lietuvoje yra nemažai, stengtasi išsirinkti potencialų miestą, kuriame ši veikla klestėtų. Nepaisant geografinės padėties svarbos, taip pat, apžvelgiant rinką, dominuoja kainos ir kokybės santykis. Klientas visuomet nori kuo pigesnio bei kuo kokybiškesnio produkto. Būtent tai įkuriama įmonė „Reklamiukas“ stengsis siūlyti užsakovui.

Norint išlaikyti klientą lojalų – bus stengiamasi gilintis į jo poreikius, dirbantys profesionalai užtikrins kokybę bei paslaugų kruopštumą, greitumą.

Pradėjus veiklą viename mieste, tikimasi pagal galimybes plėstis bei lojalius klientus pritraukti visoje Lietuvoje. Įmonė suinteresuota ir užsienio rinka, tačiau tai – ateities planuose ir šiuo metu gilinamasi tik į savos šalies rinką.

Pardavimai – vienas svarbiausių faktorių visoje įmonės veikloje. Būtent dėl šio faktoriaus ir kuriama įmonė, organizuojama veikla. Norint pagerinti pardavimus, vienas iš svarbiausių aspektų – darbuotojai. Galbūt keistai skamba, jog pirmiau darbuotojai, o ne klientai svarbiausi, šnekant apie pardavimus, tačiau tai yra realu. Patirtis rodo, kad pagrindinis veiksnys yra teisingų žmonių atrinkimas ir jų subūrimas bendram tikslui. Tik tuomet galima pasiekti rezultatų ir įgyvendinti strategijas. Siekiant pagerinti pardavimus, pirmas tikslas, ką reikia padaryti – suburti gerą, tvirtą, vienu keliu einančią komandą. Kadangi, įmonės vertybės yra profesionalumas, lojalumas, patikimumas, lankstumas, atsakomybė – būtent tokių darbuotojų ir ieškome.

Dar vienas aspektas, skatins pardavimus – konkurencinga kaina. Stengsimės, jog klientą pasiektų mažiausia įmanoma kaina, atsižvelgiant į rinką. Tai nereiškia, kad bus siūloma nekokybiška paslauga, atitinkama kainai. Į savo klientus mes investuosime nemažai, todėl kainų mažinimas bus vienas iš mūsų reklaminių triukų, skatinančių konkurenciją.

  • Microsoft Word 80 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (4518 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Reklamos agentūros steigimas - verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Reklamos agentūros steigimas - verslo planas . (2018 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-agenturos-steigimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 25 d. 10:21
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!