Reklamos esmė ir jos nešikliai


Įvadas. Reklamos sąvoka. Reklamos tikslai ir funkcijos. Reklamos rūšys ir jo nešikliai. Spausdintos reklamos nešikliai. Transliacinės reklamos nešikliai. Tiesioginės reklamos nešikliai. Viešosios (išorinės) reklamos nešikliai. Reklamos pardavimo vietose nešikliai. Specialiosios reklamos nešikliai. Demonstracinės reklamos nešikliai. Išvados. Literatūra.

Brošiūros tikslas susipažinti su įmonės istorija, gaminamomis prekėmis arba su teikiamomis paslaugomis.

AB bankas „Hansabankas“ dažnai siunčia savo klientams įvairų pasiūlymų (gauti paskola su nedidelėmis palūkanomis arba užsisakyti naują mokėjimo kortelę ir pan.)

UAB Tele2 darbuotojai sužinoję, kad jūsų sutartis su UAB Omnitel netrukus pasibaigs, jums gali paskambinti ir pasiūlyti pereiti į Tele2 tinklą.

Pavyzdžiui: parduotuvei MAXIMA labai puikiai išvystytas aukštas lygis reklamos. Prie įėjimo visada galima rasti reklaminių žurnalų apie tą savaitę suteikiamas akcijas, taip pat parduotuvėje visur yra iškabinti reklaminiai stendai.

Pavyzdžiui: Visagine yra kabelinė televizija „Sugardas“, ir jie reklamuoja savo organizaciją ne tik per televiziją ir laikraščius, bet ir dovanodami kalendorius su įmonės ženkliuku.

Dar prie demonstracines reklamos priskiriami: visokie demonstravimai, pristatymai, degustacijos, nemokamai seminarai ir pan.

Pavyzdžiui: Visagine dažnai daro prezentacijos savo produkcijai firma „Avon“. Ši firma gamina kosmetika. Prezentacijoje firma dažnai pristato savo naujus gaminius. Ten tu gali pabandyti jų produkcija (lupu dažus, veido kremą, kvepalus ir kitą produkciją). Aš manau tokiais pristatymais galima labai gerai išreklamuoti savo gaminius.

Spausdinta reklama – laikraščiai, žurnalai, kalendoriai, brošiūrai, lankstinukai ir pan.

Specialioji reklama – suvenyrai, kaip kalendoriai, ženkliukai, puodukai ir pan.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (2100 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Reklamos esmė ir jos nešikliai
    10 - 2 balsai (-ų)
Reklamos esmė ir jos nešikliai. (2013 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-esme-ir-jos-nesikliai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 08:35
×