Reklamos internete reikšmė


Interneto reiksme. Reklama internete referatas. Naujosios medijos kursinis. Televizijos ir interneto reiksme. Interneto reiksme reklamai. Kęstutis meškys. Kokia interneto reiksme. Interneto svetaines reklamos reiksmingumas. Medija reiksme.

Reklamos internete reikšmė. Naujosios medijos.

Dabar, XXI a., kai sparčiai vystosi informacinės komunikacinės ir elektroninės technologijos, bei jų priemonės, ypač plinta įvairios medijos. Kaip teigia Kęstutis Meškys žodis medija kilęs iš lotyniško žodžio „medium“, kurio reikšmė apibrėžiama kaip „komunikacijos priemonė, tarpininkė“. Iš tikro tai plati sąvoka, kuri atsirado XX a. populiarėjant kompiuteriams ir internetui. Medija apima nemažai svarbių rūšių. Tokių kaip: komiksai, reklama, žiniasklaida, DVD, fotografija. Mano nuomone viena svarbesnė iš rūšių yra reklama.

Internetas yra būtent ta vieta, kur puikiai tinka bet kokio tipo reklama. Interneto reklamos dažniausiai gauna savo internetines svetaines, būna užregistruojamos paieškos sistemose ar net visokiausiuose informaciniuose straipsniuose. Prieš kelerius metus reklama internete buvo siejama tik su paveiksliukais ar animacijomis, tačiau šiandien technologijų spartaus judėjimo pirmyn dėka, ji yra itin patraukli savo formų spektru. Pasak Deivido Talijūno formų patrauklumas lėmė spartų reklamos internete suklestėjimą.

  • Informatika Esė
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1942 žodžiai)
  • Ingrida
  • Reklamos internete reikšmė
    10 - 1 balsai (-ų)
Reklamos internete reikšmė. (2012 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-internete-reiksme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 21:58
×