Reklamos pasiūlymas


Pasiūlyme pateiksime išskirtines sąlygas tapus nauju klientu ,,Bitės” mobiliojo ryšio - dovanosime pirmą mėnesį nemokamai išbandyti 4 G/4G+ maksimalaus greičio internetą neribotai, lygiai taip pat kaip ir esamiems klientams, kurie pasirinks planą begalybę sms žinučių į kitus tinklus + begalybę pokalbio minučių į kitus tinklus + begalybę interneto = begalybė išspręstų klausimų link sėkmingo verslo ir daug pinigų.


Pagrindinė užduotis yra sukurti reklaminę kampaniją, kuri padidintų klientų skaičių , kurie naudotųsi UAB ,,Bitė Lietuva’’ telekomunikacijos paslaugomis ir taip padidintų įmonės pajamas.

Pagrindinis tikslas – pritraukti naujų klientų ir taip pat nuvilioti esamus konkurentų klientus, paskatinti daugiau naudotis siūlomomis paslaugomis.

Norime, kad naujų klientų išaugtų 10%, padidėtų paslaugų naudojimas (internetas, skambučiai telefonu ir sms žinutės).

Į komunikaciją bus įtrauktos akcijos laikas ir sąlygos. Jų tikslas, kad žmonės greičiau priimtų sprendimą ir taptų mūsų klientais.

Mobiliojo ryšio rinka yra labai konkurencinga, pagrindiniai konkurentai ,,Bitės” yra ,,Tele2” ir ,,Omnitel” , kurie siūlo savo individualias paslaugas, konkuruoja kaina, taiko išskirtines akcijas.

Mobiliojo ryškio operatorių užimama rinkos dalis pagal pajamas:

Norime šios komunikacijos pagalba parodyti, kad ne tik kaina svarbiausia, bet ir vertė pasirinktos paslaugos.

Siužetas: Studentas paskaitose, kuris svajoja apie savo nuosava veiklą, tačiau, kad ją įgyvendinti reikia begalės laiko, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje visus svarbius klausimus galime spręsti interneto pagalbą telefone, sms žinute arba pokalbiu. Kaip spėti mokytis ir būti versliam? Tada pasirodo dėstytoja, kuri užrašo formulę ant lentos (formulės yra ,,Bitės” planas), pvz.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (396 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Reklamos pasiūlymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Reklamos pasiūlymas. (2016 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-pasiulymas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 12:10
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo