Reklamos poveikis


Reklamos poveikis teoriniai modeliai. Kas yra reklamos poveikis? (1). Kas yra reklamos poveikis? (2). Ekonominės veiklos požiūriu reklamos poveikis. Rinkos atsako teorijos aiškina, kaip rinka reaguoja į reklamą. Tyrimai. Įtikinimo teorijos. AIDA modelis -Atsirado daugiau kaip prieš šimtą metų, bet naudojamas iki šiol. AIDA modelis (1). Įtikinimo teorijos paprastai nusako tokius reklamos ir vartotojų santykių etapus. Kiti modeliai dagmar/acca. DARMAR modelio esmė (1). Dagmar modelio esmė (2). DAGMAR ir reklaminė kampanija. DAGMAR modelio transformacijos. Emocinio atsako teorijos teigia, jog. Reklamos užduotis – sukelti emocijas. Šiuolaikinės emocinio poveikio teorijos pateikia nuomonę, kad jausmai gali paveikti vartotoją anksčiau nei mintys, nuo jausmų prasideda požiūrio formavimasis, kuris galiausiai veda į veiksmą. Kas yra emocijos?. Praktika Malonumas – nemalonumas susijęs su keičiamais skoniais, taip pat skausmo pojūčiais. Reklamos poveikis emociniu pagrindu 2 modeliai (1). Reklamos poveikis emociniu pagrindu 2 modeliai (2). Įsimintina reklama skatina būsimą pirkimą. Informacijos pertekliaus problema ir reklama. Populiarinimo teorijos esmė (1). Populiarinimo teorijos esmė (2). MAC reklamos poveikio modelis. Patirties -populiarinimo teorijų esmė (3).

Populiarinimo ir patirties teorijų grupė parodo, kad reklama gali ne tik informuoti apie prekę ar įtikinti ją pirkti, pasitelkdama racionalius argumentus ar emocijas, bet tiesiog priminti apie ją (neinformaciniu principu – nesuteikia jokių žinių).

Teorija paneigia nuoseklaus ilgai trunkančio reklaminio poveikio/reklaminės kampanijos būtinybę.

Poveikio procese išryškinama medijų ir kontekstinės informacijos svarba. Reklama tarsi įveda objektus į vartotojo patirties lauką.

  • MS PowerPoint 718 KB
  • 2013 m.
  • 38 puslapiai
  • Universitetas
  • Eleonora
  • Reklamos poveikis
    10 - 2 balsai (-ų)
Reklamos poveikis. (2013 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-poveikis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 13:05
×