Reklamos praktika


Įvadas. APIE ĮMONĘ UAB „ALT reklama“. Įmonės valdymo struktūra. Veiklos organizavimas. Klientų aptarnavimo principai. Įmonės vidaus kultūra. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės paslaugų konkurencinis pranašumas. Reklamos užsakovai. Konkurentai. Įmonės internetinis puslapis. Įmonės pvm apskaita. Veiklos aprašas. Išvados. Literatūra.

Aš esu ketvirto kurso buhalterinės apskaitos studentė. Šiame kurse (tiksliau – septintame semestre) man reikėjo atlikti profesinę praktiką gamybinėje arba prekybinėje įmonėje. Pasirinkau gamybinę įmonę.

Mano praktikos atlikimo vieta – tai įvairias reklamos paslaugas teikianti įmonė – UAB „ALT reklama“. Prieš ateidama į šią įmonę, nieko apie ją nežinojau. Kadangi profesinės praktikos tikslas – susipažinti su įmonės verslo aplinka, apskaitos politika, valdymo struktūra , buhalterinio darbo organizavimu, bei kitais dokumentais, o taip pat ir kompiuterinėmis programomis. O mano užduotis – kaip įmonėje pildomos PVM deklaracijos. Todėl buvo įdomu pamatyti įmonės darbą iš vidaus, pagilinti jau įgytas žinias ir įgyti praktinių gebėjimų tvarkant įmonės apskaitos dokumentus. Praktikoje turėjau savarankiškai pritaikyti studijose įgytas žinias ir atlikti praktines užduotis. Taip pat susipažinau su įmonės darbuotojų veiklos pobūdžiu ir ypatumais.

Šio mano darbo tikslas – susipažinti su įmonėje vykdoma veikla, gebėti pritaikyti žinias praktikoje.

Užduotis – išanalizuoti PVM apskaitą, jos deklaravimą.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 71 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2312 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Reklamos praktika
    10 - 5 balsai (-ų)
Reklamos praktika. (2015 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 07:41
×