Reklamos projektas


Įvadas. Inovacija ir jos charakteristika. Projekto aktualumas. Projekto „Debesų logo“ idėja. Projekto idėjos pritaikymas. Idėjos techninis pagrindimas. Vartotojų segmentas ir komunikacijos strategija. Projekto išteklių ir procesų planavimas. Įrengimų ir priemonių poreikis. Papildomų paslaugų poreikis. Žmogiškųjų išteklių poreikis. Detalus paslaugos teikimo proceso planavimas. Projekto investicijų, pajamų ir sąnaudų planavimas. Projekto investicijų planavimas. Projekto sąnaudų planavimas. Projekto pajamų planavimas. Paskutinių metų papildomi pinigų srautai. Investicijų šaltinio parinkimas ir kainos nustatymas. Ekonominio naudingumo, investicijų efektyvumo bei rizikos įvertinimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Šiuolaikiniame pasaulyje, kai viskas taip greitai tobulėja ir keičiasi, tiek mokslas, tiek verslas, tiek individas yra priversti kasdien tobulėti ir keistis. Informacijos gausa, įvairios inovacijos kiekvieną iš mūsų lydi tiek namuose, tiek darbovietėje, o tokius daug žinančius ir mačiusius vartotojus tampa vis sunkiau sudominti ir nustebinti naujomis paslaugomis ar produktais. Būtent dėl šios priežasties, inovacijos diegiamos ir reklamos versle. Šiame projekte siūloma inovacinė idėja – „debesų logo“. Tai pasaulyje neseniai atsiradęs ir Lietuvoje vis dar nežinomas naujas reklamos būdas. Dėl pasaulinės šios idėjos sėkmės, tikimasi projekto sėkmės ir Lietuvoje.

Projekto tikslas – inovacine idėja „debesų logo“ praplėsti egzistuojančios reklamos agentūros paslaugų spektrą.

Siekiant projekto sėkmės iškelti šie uždaviniai:

 Išanalizuoti inovaciją „debesų logo“ ir aplinkos tinkamumą jos diegimui;

 Parengti projekto vykdymo planą;

 Suplanuoti investicijų poreikį bei pinigų srautus;

 Įvertinti projekto ekonominį naudingumą, investicijų efektyvumą ir investavimo rizikingumą.

Projekto rengimui naudoti įvairūs moksliniai šaltiniai projekto aplinkos tyrimų metodų pasirinkimui, tinkamiausių strategijų parinkimui. Aplinkos analizavimui ir skaičiavimams atlikti naudotasi informacija internete, kadangi ten pateikiama naujausia informacija apie produktų ir paslaugų kainas, palūkanų normas ir kt.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Adobe PDF 737 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 33 puslapiai
  • Universitetas
  • Erika
  • Reklamos projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Reklamos projektas. (2015 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:59
×